Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Przeniesienie konta PL->DE

Witam wszystkich!Planuję przenieść konto ale mam kilka obaw, otóż sytuacja wygląda natępująco:kilka lat wstecz na te same dane zarejestrowane było konto w niemczech, jednak przez chiciwość i niekompetencję pracowników zostało ono zablokowane przez ad...

Sprzedaż na ebay.com; co.uk; de; it; fr

Witam,Zamierzam sprzedawać na zagranicznym ebay: ebay.com; co.uk; de; it; fr. Interesuje mnie jakie dane firmowe muszę zamieścić i jakie informacje nt. zwrotów (podobno na ebay.de są mocno na to wyczuleni) by się w tych krajach do niczego nie przycze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 928 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy to następny błąd na ebay.com ?

Zmieniło się czy ja coś źle robię. Nie mogę wystawić przedmiotu w dwóch kategoriach na ebay.com. Gdy zmianiłem layout na ten nowy coś jest nie tak. Chodzi mi o coś co jest damskie lub męskie. Nie chcę wystawiać w kategorii UNISEX tylko w damskiej i m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 244 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Sprzedaż na ebay w Niemczech/

Witam, jestem Polka od niedawna mieszkającą w Niemczech. Mam kilka wątpliwości(pytań) co do moich zamierzeń, mam nadzieje ze ktoś mi tutaj pomoże.W Polsce pracowałam długi czas w świetnym sklepie z ubraniami.Chciałabym teraz zacząć sprzedawać takie s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1643 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwracac pieniadze czy nie

witam,sprzedaem osobie w stanach przedmiot i minelo 44 dni,do tego czasu kupujacy napisal pozytywny komentarz,ale po 44 dniach stwierdzil ze jest nieoryginalna uszkodzona itp,a w aukcji mialem 14 dni na zwrot,czy jestem na przegranej pozycji?czy zgod...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 211 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! INVALID ZIP CODE ebay.com

przy próbie edycji aukcji wystawionych na ebay.com (tylko na tym bo na ebay.de i uk działa normalnie) wyswietla mi na czerwono kod pocztowy do poprawienia -o co chodzi? sprzedawca który ma zlokalizowane miejsce wysyłki w Polsce już nie może wystawiać...

Wysyłka Europa - wybrane kraje

Witam,Stawiam swoje pierwsze kroki w temacie wysyłek zagranincznych, udało mi się już ustalić że aby zacząć sprzedaż zagraniczną trzeba mieć minimum 10 komentarzy. Ja mam 1 komentarz, dla testu wystawiłem aukcje i wydaje mi się ze jest tam normlanie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 617 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Kupujący zakłada spór a po otrzymaniu przesyłki nie chce go zamknąć

Witam,jak można zamknąć spór jeśli kupujący sam tego nie zrobi ?Kupująca z Niemiec założyła mi spór o to że nie otrzymała przesyłki. Moim zdaniem już to było nieprawdopodbne - bo wyszło na to że priorytet w Polsce "szedł" dwa dni a w Niemczech aż 7 a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 723 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustawienie kosztów wysyłki

Witajcie, Bardzo proszę o radę jak poprawnie ustawić koszty wysyłki. Sprzedaję do Niemiec i produkty wystawiam wprost na ebay.de. U każdego produktu mam cenę wysyłki krajowej do Niemiec ustawione na 10 EUR. Jeżeli klient włoży do koszyka 3 produkty z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1046 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot dla Pakistana

Witam.Mam nastepujacy dylemat.Sprzedalem przedmiot. Kupil Pakistanczyk, zaplacil, wyslalem poleconym, teraz twierdzi.ze nic nie otrzymal i chce abym anulowal transakcie i zwrocil mu platnosc.Dla.swietego spokoju nie bede wnikal w reklamacje na poczci...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 307 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot na koszt sprzedającego.

Witam,jak wygląda sytuacja gdy zgodziłem się na zwrot przedmiotu na mój koszt, kupiłem etykietę w royal mail i załączyłem na stronie, ale mineło trochę czasu i zwrot stoi w miejscu , jesteśmy w 1 punkcie na "Return started", później jest "Item dispat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 256 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Początkowe kroki

Witam serdecznie, nie ukrywam, że jestem lekko zdezorientowany i przytłoczony ogromem informacji. Dlatego chciałbym zasięgnąć informacji z pierwszej ręki. Mianowicie:Na wstępie zaznaczę, że nie mam konta ebay.1. Zależy mi na sprzedaży moich przedmiot...

Jawne bezprawie -oceny za szybkość wysyłki

kupujący niezgodnie z faktami zaznacza że sprzedawca wysłał później niż było to opisane w zasadach wysyłki.Numer przesyłki śledzenie pokazują czarno na białym http://pages.ebay.pl/help/feedback/detailed-seller-ratings.html Zasady dla kupujących : Oce...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 531 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wyjątkowo niska ocena jakości ebay - recenzje konsumentów

Coś musi byc na rzeczy..... że az tak duzo osob jest niezadowolonych z jakości obsługi ebay.Zobaczcie na kilka przykładowych serwisów gdzie są oceny i recenzje użytkowników - jak niską maja ocene!W zwiazku z tak niskimi ocenami czy eBay nie powinien ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 546 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Świażaczka prosi o pomoc - niepotwierdzona tożsamość a wystawiona oferta, uwaga - masło maślane

Witam wszystkich serdecznie Postanowiłam wystawić swoje oferty i sprawdzić czy w ogóle będzie popyt rękodzieło, które tworzę  Ale - do rzeczy. Kilka dni temu próbowałam coś dodać na ebay.pl, oczywiście konieczne było potwierdzenie tożsamości. Jako,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 268 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania