Wysyłka Europa - wybrane kraje

Witam,

Stawiam swoje pierwsze kroki w temacie wysyłek zagranincznych, udało mi się już ustalić że aby zacząć sprzedaż zagraniczną trzeba mieć minimum 10 komentarzy. Ja mam  1 komentarz, dla testu wystawiłem aukcje i wydaje mi się ze jest tam normlanie mozliwosc zakupu do innego kraju -ocb? (wnioskuje po tym że mogę wybrać sobię kraj do wysyłki) link do aukcji: http://www.ebay.pl/itm/262599367168?ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1558.l2649 

Zapewne nie jest tak jak mi się wydaje ale wolę się upewnić, czy np. ten wymóg nie został usunięty. 

 

Kolejna sprawa- Będę chciał wysyłać paczki w europie ale tylko do wybranych krajów, podczas kreowania aukcji mam do wyboru CAŁY ŚWIAT/EUROPA, wybieram Europa...i tyle. Gdzie mogę wybrać konkretne kraje i nadać im odpowiednią cenę za wysyłkę? Czy może takie mozłiwości pojawią się dopiero po uzykaniu 10 komentarzy? 

 

I jeszcze jedno - po wybraniu EUROPA, mogę wybrać rodzaj usługi (przesyłka zwykła, priorytetowa, DHL, UPS) - ja zamierzam robić wysyłki kurierem DPD/INPOST - wysylki beda trwa od momentu nadania 3-5 dni roboczych - w takim przypadku który rodzaj usługi powinienem wybrać?

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Wysyłka Europa - wybrane kraje

Ad. Kolejna sprawa

 

W zakładce "dodaj szczegóły wysyłki" przy tworzeniu aukcji, po kliknięciu na "edytuj wybrane warunki" klikasz na "utwórz listę wykluczeń". Możesz wykluczyć cały kontynent, lub po kliknięciu na "pokaż wszystkie kraje" - niektóre z danego obszaru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/*Pomogłem? Zaznacz opcję jako zaakceptowaną*/

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź