INVALID ZIP CODE ebay.com

przy próbie edycji aukcji wystawionych na ebay.com (tylko na tym bo na ebay.de i uk działa normalnie) wyswietla mi na czerwono kod pocztowy do poprawienia -o co chodzi? sprzedawca który ma zlokalizowane miejsce wysyłki w Polsce już nie może wystawiać na amerykańskim ebay-u?

Wiadomość 1 z 16
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

INVALID ZIP CODE ebay.com

Da się wystawić i to z Polskim adresem, może to nawet jakaś nowość bo kod zdradza wasz dokladny adres, na ale nie wiem, może to techniczny obecny problem, w każdym bądź razie da się wystawić, po prostu wykasujcie swój kod pocztowy lub go nie podawajcie przy wystawianiu aukcji - będzie tylko kraj i miejscowość. Jeżeli to techniczny problem, to może będą kazać następny razem podać kod albo i sami go podajcie, ale muszę przyznać, że mi to przeszkadzało-/-a, bo co komu mój kod pocztowy na stronie aukcji, jak ktoś chce podawać ścisłe dane (no. firma), to spoko, ale dla reszty to za dużo danych podawanych publicznie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 9 z 16
ostatnia odpowiedź
15 ODPOW. 15

INVALID ZIP CODE ebay.com

mam ten sam problem, jeszcze wczoraj było ok, dziś 'INVALID ZIP CODE' i nie mogę wystawić aukcji...

Wiadomość 2 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

Witam,

 

Mam identycznie, brak mozliwości wystawienia z niby blednym kodem pocztowym. Moze zablokowano ebay.com dla nie-amerykanow. Z tego co widzialem to problem jest szerszy, mignal mi post od Holendra i czlowieka z Indii.

 

Pozdrowinia

Wiadomość 3 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

Zgłosiłam tą sprawę do administrarorów i okazało się że nastąpił jakiś problem techniczny.Pracują nad tym.

Wiadomość 4 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

eh... no niech pracują byle kurde szybko 😞 pewnie amerykański komputer uznał nas za afgańskich terrorystów... szkoda tylko że wywaliło mnie w połowie procesu reorganizacji i kilkaset aukcji ma niewłaściwe albo niezgodne z opisem koszta wysyłki bo do południa kiedy jeszcze działało ok wprowadzałem zmiany przy pomocy menadżera...

 

skoro stwierdzili że coś im się wywaliło to może by tak massmaila wysłali  żeby się człowiek nie wkurzał -ja się pół dnia głowię gdzie tu w ustawieniach konta coś zmienić...

Wiadomość 5 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

Drążył ktoś dalej temat? Na ebay.com zadziwiająca cisza (pojedyncze tematy na forum bez merytorycznej odpowiedzi). Wczoraj był problem z potwierdzaniem tożsamości co chwila, teraz to wyeliminowano. Oby to był rzeczywiście problem techniczy a nie wycięcie sprzedawców spoza USA.

Wiadomość 6 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

Proponuję wszystkim zaineresowanym zgłaszać problem do administratorów (im więcej zgłoszeń tym lepiej) może w końcu się obudzą.

Wiadomość 7 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

oczywiście zgłosiłem, odpowiedzi brak -ciekawe gdzie ten mój benefit supersellera że mi mają szybko odpowiadać 😞 jeszcze kilka takich numerów i pożegnająą się z moją comiesięczną fakturą

Wiadomość 8 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

Da się wystawić i to z Polskim adresem, może to nawet jakaś nowość bo kod zdradza wasz dokladny adres, na ale nie wiem, może to techniczny obecny problem, w każdym bądź razie da się wystawić, po prostu wykasujcie swój kod pocztowy lub go nie podawajcie przy wystawianiu aukcji - będzie tylko kraj i miejscowość. Jeżeli to techniczny problem, to może będą kazać następny razem podać kod albo i sami go podajcie, ale muszę przyznać, że mi to przeszkadzało-/-a, bo co komu mój kod pocztowy na stronie aukcji, jak ktoś chce podawać ścisłe dane (no. firma), to spoko, ale dla reszty to za dużo danych podawanych publicznie.

Wiadomość 9 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

wczoraj próbowałem bez kodu tak jak piszesz i nie udało mi się, w każdym razie teraz jest tak jak mówisz -trzeba wykasować kod i  zaakceptować.

Wiadomość 10 z 16
ostatnia odpowiedź