anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Ponoć deklarują czas dostawy i jak będzie opóżnienie to wypłacają odszkodowanie.

 

Ponoć do USA 8 dni, cena do 0,5kg 41zł z VAT-em...  przy podpisaniu umowy cena do negocjacji.

 

 

Wiadomość 1 z 350
ostatnia odpowiedź
349 ODPOW. 349

Dot.: Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Witam, Tak kożystałem wiele razy ale terminy dostawy są różne

 

Ja robię sobie zestawienia różnych wysyłek na cały świat, z globalem wygląda to następująco do USA, liczę od dnia wysyłki z sobotami i niedzielami

 

6,20,6,5,6,8,7,38,15,6,36,9,6,19,7,7,12,11,7,10,13,8,7

 

w tej chwili masakra, mam 3 przesyłki do USA wysłane globalem i już od 2 tygodni pokazuje na USPS, że nasza poczta przygotowuje się do wysyłki Emotikon: Wściekły

 

najgorsze jest to, że paczki priorytetowe które wysłałem 40, 28, 22 dni temu pokazują to samo na stronie usps, że nie dotarły jeszcze z Polski

 

istna masakra

 

dlatego wysyłam teraz EMS i podniosłem koszta wysyłki, bo już mam dosyć narzekania klientów

 

pozdrawiam i życzę szybkich dostaw 🙂

Wiadomość 81 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

do Australii nie wysyła się poleconych i globali bo nie ma śledzenia i koszmarne terminy dostawy

 

już 2 razy z poleconym mnie wyciulano w tamtym kierunku, kupujący pewnie dostali towar ale byli cwani i widząc, że nie ma opcji śledzenia, kontaktowali się z ebay a ebay uznał, że muszę oddać im kase bo nasza poczta po 3 miesiącach stwierdziła, że paczki zaginęły

 

ja wysyłam w tamtym kierunku tylko jako paczka priorytet albo EMS

Wiadomość 82 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Ten global express to jest  k...a jakies nieporozumienie podobnie jak cała ta zasrana poczta polska.

Wiadomość 83 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Mam pytanie czy w USA i Australii global ma śledzenie ? I czy wysyłyjąc przesyłke poza Europę zawsze muszę wypełniać deklarację celną ?

Wiadomość 84 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Nic nie wypełniasz bo to jest list polecony  a takie przesylki maja odprawe zbiorcza a nie indywidualna i nie jest potrzebna deklaracja, z tego powodu tez maksymalna wartosc rzeczy wysyłanych w GE to 200pln

Co do śledzenia to jest z tym róznie , nie zawsze jest aktualizowane na bierzaco, czasami idzie pieknie a czasmi tak że sie chce płakac, ja nie polecam tego gówna szkoda czasu i nerwów.

Nie wysylam poza europe i finito, wpłaty tylko na konto walutowe ale ja sprzedaje rzeczy których nikt nie ma na całym tym świecie.

Nawet z USA da sie wysalc przelew i nie ma z tym problemu.

Wiadomość 85 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Ma-sa-kra!! Nigdy wiecej global expres poczty polskiej!! Paczka nadana w Warszawie 22 pazdziernika dotarla do Nowego Jorku 7 grudnia!!! 46 dni to chyba rekord??? Pani w okienku oczywiscie zapewniala, ze paczka max 10 dni bedzie szla, sledzenie paczki wygladalo tak: przez caly czas pokazywalo nadanie w warszawie i informacje "in transit". Normalnie trzeci swiat!!!!

Wiadomość 86 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Zrozumcie ludzie, że dno dna to jest USPS, to najgorsza poczta jaka może być, ma gdzieś umowy, nie jest wstanie wrzucić do systemu listu poleconego z Polski, bo to dla nich zbyt duży problem w XXIw w USA, teraz bierze się za Globala, którego łaskawie chociaż wprowadza do systemu, tylko chyba po to, abyście zrozumieli jaką dziadoską są firmą. USPS notorycznie w grudniu, czyli w sezonie świątecznym poprostu się poddaje, taka sytuacja jest od lat i nie sądzę, aby cokolwiek się w przyszłości zmieniło, za duży moloch. Jedyna szansa to omijać ich usługi i niech Amerykanie płacą za kuriera, USPS za wysyłkę listu priorytowego bierzez 20$, to chyba dla Amerykanów takie ceny są normalne, hehe.

Wiadomość 87 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

no jest dno i trzeci świat.

Wysłane po 20 listopada wszystko stoji, amerykanie nie odbierają kontenerów.

Pewno do marzec-kwiecien bedzie padaka z wysyłaniem do usa.

Wiadomość 88 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

I jak, dotarło? Przesyłka wysłana 21go - nasi twierdzą że na pewno od nas wyszło, usps twierdzi że nic nie dotarło i jeszcze u nas w kraju ot i szukaj wiatru w polu.

 

Wiadomość 89 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Po jednej jak i po drugiej stronie jest armia kretynów-nie wysylac poczta niech zdychaja.

Wiadomość 90 z 350
ostatnia odpowiedź