Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

OD KOGO TAKI MEIL?

Witam Dostałem meila na poczte zewnętrzną z adresu: paypal.feedback@echosurvey.com Czy to jest adres PP? Czy PP nie powinien przesyłac info czy ankiet na poczte wewnętrzną ebay? W tym mejlu wspomina ten ktoś o rozmowie telefonicznej ze mną a ja z nik...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 131 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z weryfikacją PayPal

Witam! Chciałabym dokonać weryfikacji w systemie PP, ale mam kartę na chip, która nie ma cyferek z tyłu. Jest to karta Maestro. Jak mam się w takim razie zweryfikować??? Może ktoś miała podobny problem to proszę o radę 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 99 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Telefon do PP czy aktualny?

Dzwonie do PP i słysze komunikat z automatu że dzisiaj nie czynne (skąd to znam?) czy jest jakiś inny aktualny numer? ja dzwonie pod nr. 0801 386686

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay musi być powiązany z PP

Mam taki problem zrobiłem wcześniej konto na PP. Mam tam przelane 50$. Teraz założyłem konto na ebayu i jeżeli chce coś kupić i zapłacić paypalem to musze robic nowe konto na PP powiązane z kontem na Ebayu ??

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 128 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Drugie konto w PP (specjalne)

Aktualnie posiadam 2 konta pp zarejestrowane w usa. Jedno specjalne i jedno osobiste. Czy moge przekwalifikowac konto osobiste na specjalnie i posiadac 2 konta specjalne czy pp ma jakis zapisek w swoim regulaminie odnosnie ilosci kont pp ? Ps. Przypo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

anulowanie tranzakcji

Witam, zakupiłem przedmiot, minęło 40 dni, założyłem spór na paypal. Sprzedawca przeprosił wine zrzucił na poczte, i wysłał prośbę o anulowanie transakcji no i pytanie o co chodzi z anulowaniem? po anulowaniu odzyskam kaskę?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

W problemach z Paypal'em nie jesteśmy sami..

Moi drodzy, sugestie, iż Paypal rzekomo dyskryminuje Polaków wydawały mi się od samego początku na tym forum jakoś nietrafione, a wynikać one mogły najprawdopodobniej z naszej zakompleksionej natury. Paypal jest ponadnarodową korporacją a dla takowyc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 81 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada wpłaty

3 listopada, parę minut po zapłacie, zablokowano wpłatę kupującego. Wysłałem wyjaśnienie, treść korespondencji, lecz do chwili obecnej brak odpowiedzi, blokada nie zniesiona; system informuje, że serwis analizuje sytuację. Jak długo to może jeszcze t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 334 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszustwo na PayPal

Witam. 16.10.2009 otrzymałem od PayPal maila następującej treści. "Niedawno otrzymaliśmy informację, że jeden z Twoich kupujących złożył wniosek o obciążenie zwrotne, prosząc wystawcę karty kredytowej o wycofanie płatności dokonanej na Twoją rzecz w ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 966 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy jest możliwy wybór korzystniejszej waluty?

Witam, Przypadkiem natknąłem się na pewną rzecz. Mianowicie - wchodzę na pewną aukcję jako gość i widzę cenę podaną w USD. Następnie wchodzę na tę samą aukcję jako zalogowany i widzę cenę w GBP. Czy mogę sam wybrać walutę, której kurs jest dla mnie k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 346 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Błąd "Nie można teraz przetworzyć Twojego żądania"

Witam, Postanowiłem kupić dany przedmiot, wpisałem już dane PayPal, ale niestety wyskoczył błąd związany z kartą debetową (zapomniałem, że mam limit 10zł na transakcje internetowe). Zmieniłem limit, kliknąłem jeszcze raz 'Kup teraz', wpisuje dane do ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 264 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal Blokuje mi kazda wplate

Ostatnio mialem zlozona skarge do pp przez kupujacego na 2 transakcje. Oczywiscie dostarczylem numer nadania przesylki i na dodatek posluchalem pracownika polskiego oddzialu pp i poszedlam na poczte aby uzyskac specjalne zaswiadczenie od naczelnika p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 366 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

anulowanie platnosci paypal - gdzie sa pieniadze?

witam wczoraj anulowalam platnosc jaka wyslalam do sprzedawcy( od 3dni owy sprzedawca nie akceptowal platnosci napisalam do niego i jak sie okazalo ma inny adres paypal - tamten byl niezarejestrowany) po tym jak anulowalam platnosc z mojego konta(mba...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1327 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kilka banalnych pytań

Witam, Jesli ktos juz zadal wczesniej te pytania to z gory przepraszam ale jestem całkowitym laikiem w tej dziedzinie. Zamierzam załozyc konto w PayPallu i rozumiem, że nie potrzeba juz do tego karty kredytowej. Wobec tego jak mam konto w Mbanku to w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 82 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania