Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

wybór waluty płatności za zakupiony przedmiot

Jeszcze w lipcu, przy płaceniu za przedmioty można było wybrać walutę transakcji (oryginalna waluta z aukcji lub pln), obecnie nie widzę takiej opcji. Mam kartę wielowalutową i chce płacić w oryginalnej walucie sprzedaży.Kupowałam teraz coś z płatnoś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 159 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak opcji Kup teraz - zapłać później

Kiedyś ta opcja była, działała i dzięki temu kupowałem dużo, ale po jakichś czyichś kretyńskich zmianach nie mogę teraz kupić czegoś na szybko w ciągu dnia, żeby potem dobrać więcej rzeczy jak przejrzę całego sprzedawce i przez to kupię tylko jakiś j...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 192 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Doreczęnie przesyłki przez USPS na inny adres

Mam dość spory problem i stratę.Mam adres zakupowy w USA, ale paczka nigdy tam nie dotarła. Adres to firma zajmująca się wysyłkami więc można założyć, że nie jest to wałek z ich strony. Natomiast śledzenie wskazuje doręczenie (przez co spór na ebay/p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Różnice cenowe

Witam serdecznie! Czy mógłbym prosić o wyjaśnienie nurtującej mnie kwestii? Z jakiego powodu występują tak znaczne różnice cenowe? Na stronie głównej z aukcjami widnieje dużo niższa cena, niż na stronie ze szczegółami wybranej aukcji. Różnice cenowe ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 355 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Czy Firma eBay jest zarejestrowana w systemie IOSS

Czy Firma eBay jest zarejestrowana w systemie IOSS? jeśli tak to proszę podać numer. Jeżeli nie otrzymam numeru IOSS sprawę kieruję do Prokuratury Rejonowej oraz prowadzę śledztwo dziennikarskie.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1264 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zakupy z UK przez GSP

Mam pytanie. Zamówiłem przedmiot z UK który został dostarczony Hermesem do Global Shipping Center 3 września. Przez 3 tygodnie była cisza i dopiero 24 września przesyłka została tam przeprocesowana i wysłana dalej. Dostałem link do trackyourparcel.eu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 121 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opłaty importowe ebay + agencja celna Dhl

Witam, Mam problem, może ktoś mi poradzi co mam zrobić..Kupiłem część do samochodu za 319 $ + 69$ wyslka + 111$ opłaty importowe. Dziś otrzymałem maila od agencji celnej dhl, abym opisał co to jest, do czego służy i załączył screen, ponieważ musza oc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1489 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z zakupem

Przy różnych przedmiotach przy kup teraz ebay bezczelnie zmusza mnie do płacenia bez możliwości poczekania na fakture od sprzedawcy. Dzieje się tak w różnych wersjach ebaya, co z tym zrobić?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 100 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie otrzymałam towaru

Witam mam problem kupiłam rower i nie dostałam go , czas na zgłoszenie problemu minął ,sprzedawca nie odpowiada , rower miały być przekazany znajomemu z usa on dzwonił baba nie odbiera , jak odzyskać pieniądze POMOCY ....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 94 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot podatku VAT za monety kolekcjonerskie

Witam, zakupiłem w ostatnim czasie monety kolekcjonerskie (Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio, parę zestawów dwudolarowych monet w folderze - https://www.ebay.pl/itm/294277433689 ). Paczka leci z Australii. eBay, zgodnie z przepisami, odciągnął mi pod...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 112 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ginace przesylki zza granicy w Niemczech

Kupilem na niemieckim ebayu towar z Polski z dostawa do punktu kilka razy i 50% paczek ginie w DHL. Na zgloszenie problemu obsluga klienta zupelnie bezczelnie odpisala ze towar zostal wyslany i zamknal sprawe!!! Rozumiem ze taki jest standard ebay. N...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 87 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Gdzie w Polsce nadać zwrot Royal Mail?

Kupiłem książkę w UK. Przysłali mi inną. Poprosiłem sprzedającego o zwrot. Otrzymałem etykietę zwrotną Royal Mail. Nie otrzymałem żadnych dodatkowych informacji poza samą etykietą. Gdzie mam nadać taki zwrot?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 86 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

limit zakupów

jestem nowym użytkownikiem, podczas płacenia poprzez paypal (elektronika z Włoch i Chin) wyskakuje błąd "Aby chronić Twoje konto eBay, czasami ograniczamy liczbę przedmiotów, które możesz licytować lub kupować za pomocą jednego konta. Możesz jednak z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 95 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup od chinczyka faktura vat niemcy

Witam mam nastepujacy problem. chcialbym zakupic sprzet za okolo 2000€ z ebay Oczywiscie najtansza opcja to zakup od chinczyka. Owy chinczyk ma sprzet w magazynie czechach skad tez ma nastapic wysylka. w auckji jest takze podany numer Vat niemiecki i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 235 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy z Usa a dodatkowe oplaty

Witam jako ze nigdy nie kupowalem w usa to mam kilka pytan. chcialbym zakupic sprzet diagnostyczny uzywany do samochodow wartosc sprzedazy 1000 dolarow sprzedajacy ma ustawiona wysylke do pl za 90 dolcow jednak ebay dolicza do tej ceny prawie 400 dol...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 322 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania