Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zakup w Niemczech

Witam wszystkich. Chciałbym kupić odkurzacz automatyczny w Niemczech u tego sprzedawcy: http://cgi.ebay.pl/Samsung-Navibot-SR8855-Saugroboter-Navi-Bot-Ret-/290446986827?cmd=ViewItem&pt=DE_Elektronik_Computer_Haushaltsger%C3%A4te_Staubsauger_PM&hash=i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 143 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno u przesylka z USA

Witam! mam zamiar zamowic koszulke http://cgi.ebay.pl/Rajon-Rondo-Celtics-womens-Adidas-Medium-M-MED-JERSEY-g-/160446022992?cmd=ViewItem&pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item255b540550#shId i teraz mam kilka pytan gdyz jestem poczatkujacy. czy rzeczywi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 43 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Skąd pójdzie przesyłka?

Witam, Mam zamiar kupić zegarek Casio G-shock AW-591SC-7A http://cgi.ebay.pl/Casio-G-SHOCK-Youth-Culture-Watch-AW591-AW-591SC-7A-/180522102822?cmd=ViewItem&pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren&hash=item2a07f4b026#ht_4241wt_1137 Ale o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 113 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup z poza UE. VAT, cło - co i jak?

Witam, Chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda procedura zapłaty cła i VAT'u. Kiedy i komu się to płaci? Przypuśćmy, że kupuję u sprzedawcy z USA 20 przedmiotów po 250zł każdy + 100 zł wysyłka. Płacę sprzedawcy 5.100 zł, sprzedający wysyła towar i ... ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1225 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie dostałem przedmiotu a minął szmat czasu...

No właśnie. Z natury jestem cierpliwy i czekałem na zakupiony przedmiot w uk ok półtora miesiąca. Kupiłem tam sporo i z tego co pamiętam na przesyłki czekałem najwyżej 3 tygodnie a tu już 6! Sprzedawca w połowie tego okresu zapewniał że wysłał i jakb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 74 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

SNOWBOARD-jakie opłaty?

kupuję na ebayu deske snowboardowa, jaki moze byc koszt przesylki do polski? i jakiej wielkosci dodatkowych oplat moge sie spodziewac? i jeszcze takie pytanie, gdyz nie korzystalam wczensiej z ebaya: przy platnosci paypal sprzedawca moze miec accepte...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 70 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Towar kupiony w stanach 30 dni i cisza ciąg dalszy

Parę dni temu założyłem wątek związany z zakupem karty muzycznej od użytkownika w Stanach która mimo upłynięcia 30 dni do mnie nie dotarła. W końcu po moim mailu użytkownik który ją wystawiał odezwał się do mnie i twierdzi że wysłał już do mnie wcześ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 65 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przelew Bankowy. ?? zagraniczny

Witam musze zrobić przelew 80 USD do Chin . No i tu pojawia się pytanie jaka placówka ten przelew zrobić ?? czy poprzez przelew bankowy czy moze przez Western Union tylko wtedy ile mnie wyniesie prowizja Western Union dla tekiej kwoty czy też przelew...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 671 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno laptopa z Niemiec

Witam, chciałem kupić laptopa z Niemiec i mam w związku z tym kilka pytań: 1. ile wynosi średnio koszt przesyłki takiego laptopa (4kg, 40x40x10 cm?) z Niemiec do Polski? Jakie firmy obsługują takie przesyłki? 2. czy mogę zalicytować aukcję, jeżeli ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 924 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

cło + vat! proszę o pomoc!

Witam wszystkich  jestem nowym użytkownikiem eBaya. Właściwie założyłem go tylko z powodu na bluzę jaką znalazłem na amerykańskim eBayu. http://cgi.ebay.com/Adidas-Archive-Carlo-Gruber-Track-Top-Jacket-XL-New-/300420578600?cmd=ViewItem&pt=US_CSA_MC_...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 35 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Towar kupiony w stanach 30 dni i cisza

Witam wszystkich , niestety zmuszony jestem prosić o radę tych co bardziej doświadczonych użytkowników ebaya . Problem jest następujący 11/04/2010 roku kupiłem od użytkownika ze Stanów http://myworld.ebay.pl/recycledgoods.com/ kartę dźwiękową do komp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 50 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cło

Witam, czy pzredmioty o wartości do 150 euro, kupowane poza granicą UE podlegają ocleniu? jeśli tak to ile ono wynosi. Rozumiem,że kupując na ebay na terenie Unii jestem zwoliony z cła oraz podatku Vat? Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedź

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 178 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kwota do zapłaty + Koszt przesylki

Witam Mam takie pytanie: zakup za granicą, w opisie aukcji sprzedawca napisał że wysyła w cały świat, lecz nie jest napisane ile wynosi koszt wysyłki do Polski. Po kontakcie mailowym potwierdził , że wysyła do Polski i koszt wynosi x $. Czy po wyborz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 31 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań