Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

pierwszy zakup pomocy !

Witam, chciałabym zakupić na ebay'u torebkę, lecz wysyłka jest z Francji, dopiero co się zalogowałam i nie wiem jak ta transakcja by wyglądała, proszę o pomoc !!

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 31 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak kontaktu ze sprzedającym

Witam Mam problem jak w temacie. Potrzebuję zrobić zakupy u pewnego sprzedawcy z Anglii. na polski e,bay ma bardzo mało towaru wystawionego, natomiast na angielskim ma ten, który mnie interesuje, jednak nie mogę go zamówić, bo pokazuje mi się jakaś b...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 224 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o pomoc

Mam pytanko wygrłame aukcje butów w austriaka i jak mam zapłacić za zakup skoro nie mma konta paypal ? I czy moge jakoś sie wycofać z aukcji gdyż pisałem do niego po angielsku po niemiekcu a ten nie odpisuje i nie wiem co robić. Z gory dziękuje za od...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 186 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwszy zakup - koszulki z USA a cło

Witam, będzie to mój pierwszy zakup na eBayu, w dodatku towar z USA. Chciałbym zakupić u jednego sprzedawcy dwa t-shirty, używane, z aukcji. W sumie z wysyłką powinienem się zmieścić w kwocie 35$. Wysyłka przez USPS. Czy mam obawiać się naliczenia cł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 969 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wygrana aukcja i problem z zapłatą przez PayPal

Witam Zabrnełem w niecodzienną sytuację i może ktoś podpowie jak wyjść z impasu. OK. Wygrałem aukcję u francuza z zerową ilością punktów - podobnie jak i ja. Aukcja dopuszcza tylko płatność PayPal - i dobrze. Zatem podczas płacenia za wygraną aukcję ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 262 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"Najlepsza oferta"

Dzień dobry. Czy nie jesteśmy użytkownikami ebay-u II kategorii? Na przyklad - dlaczego nie możemy kupować w opcji "Najlepsza oferta"?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 287 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z Chin

Witam, Chciałbym kupić sita do BGA, jest to mój pierwszy zakup dlatego mam pytanie jak powinien wyglądać opis paczki według Polskiego prawa by nie było problemów z VAT-em i Cłem( wartości paczki około 30 USD) Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 202 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Singpost

Witam, Przesyłka została wysłana do mnie za pośrednictwem Singpost. Otrzymałam od sprzedawcy numer przesyłki i minęły już 3 dni od jej wysłania, a w serwisie Singpost nadal nie pojawia się żadna informacja o paczce. Gdy wpisuję numer przesyłki, pojaw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 253 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak kupiuć przedmiot gdy sprzedawca nie wysyła do Polski

Witam, Chciałbym sobie kupić pewien przedmiot na Ebay.de. Sprzedawca prawdopodobnie pochodzi ze Szwajcarii, ale wystawia na niemieckim Ebay. Kiedyś wysyłał do Polski, ale teraz niestety nie. Pisałem do niego i nie podał przyczyny, ale napisał decyzja...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2692 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zalicytować na Ebay.uk czy Ebay.pl?

Witam,mam zamiar jutro zalicytować telefon z Wielkiej Brytanii, ale nie wiem czy lepiej jest go zalicytować na stornie Ebay.uk czy Ebay.pl? Jest jakaś różnica,jakby sprzedający mnie oszukał?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 139 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwsze zakupy

Witam Chciałabym zamówić sweter od sprzedawcy z USA, lecz wysyłka jest z Chin. Mam w związku z tym kilka pytań. Czy będę musiała zapłacić vat, bądź cło za paczkę (paczka będzie miała wartość 25$, a przesyłka jest darmowa)? Czy paczka zostanie zatrzym...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 88 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem ze sprzedającym ebay.co.uk

Witam, a ja mam pytanie do zorientowanych w temacie, opiszę historię. W zeszłym tygodniu uzgodniłem z pewnym angielskim - prywatnym sprzedającym warunki transakcji. Miał on kilka sztuk towaru, który mnie interesował, więc po rozmowach ustaliliśmy wsp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 294 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak informacji o wysyłce towaru.

Witam. Kilka dni temu kupiłem dwa przedmioty, jeden z Wielkiej Brytanii a drugi z Singapuru. Natępnego dnia dostałem informację o wysłaniu towaru z WB natomiast przy tym z Singapuru cisza, zero informacji. Na aukcji było info,że sprzedawca powinien w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 216 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka z Irlandii...

Witam. Czy kupując na ebay.co.uk przedmiot z Irlandii będę musiał płacić cło i VAT ? Chodzi konkretnie o to: http://www.ebay.co.uk/itm/Intel-Core-i7-920-SLBEJ-2-66-GHz-Quad-Core-Processor-Excellent-Superfast-/130679690779?pt=UK_Motherboards_CPUs&hash...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 445 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Status przesylki USPS first class

Drodzy uzytkownicy Pare razy juz zamawialem przesylki z USA w tej formie, jednak zawsze mialem ciut wiecej statusow na danej przesylce (jakies przejscia przez punkty sortujace i ze 2 lub 3 miasta po drodze) Tym razem dosyc dlugo mam tylko status acce...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania