Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Stawka VAT za zegarek kolekcjonerski

Witam! Mam takie pytanie odnośnie VATu za kolekcjonerski zegarek z USA, moze ktoś z Was zna się na prawie podatkowym lub miał podobny kłopot. Czytałem, że jeśli w UC przedstawi się oświadczenie, że jest to przedmiot kolekcjonerski, można zapłacić nal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 144 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana lokalizacji przedmiotu

3 października br zakupiłem drobną rzecz z Wielkiej Brytanii płatna w funtach. 4 października dostałem maila ,że przedmiot wysłany. Termin dostawy do Polski według oferty max do 6 dni. Dzisiaj mija 12 dzień a paczki (listu) nie ma. W międzyczasie ( 9...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 178 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Miesiąc czekania, brak paczki, otwierać spór?

WitamZakupiłem folię ne ekran telefonu, została wysłana 14.02.2012 USPS First Class Mail International. Sprzedający podał tracking numer. Ostatni wpis jest z 17.09, że paczka wyszła z sortowni jako list międzynarodowy. Do dziś dnia nie otrzymałem teg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 55 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przedstawienie rachunku

Witam, kupiłem na dniach buty z USA, przesyłka warta jest 390$, dzisiaj rano otrzymałem list polecony z wiadomością, że przesyłka jest w urzędzie celnym w Warszawie, a ja mam przedstawić "rachunek i tłumaczenie", pierwszy raz spotykam się z taką sytu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 33 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zaległa płatność

Czy i wy macie "nalot" nadgorliwego aststenta od zaległych wpłat ? Normalnie nie dają mi kupować !!! Kupujący u ktorego od ponad roku kupuję nic nie pisze zbieram przdmioty by zaoszczędzic na wysyłce a jakiś nadgorliwiec z Polski ( chyba mu się mocno...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 123 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedjący chce anulować transakcje

Witam.Kupiłem przedmiot na eBay.com od sprzedającego z US przez kup teraz. Sprzedający na stronie przedmiotu podał koszt wysyłki do Polski zarówno dla wysyłki USPS First Class Mail International jak i USPS Priority Mail International. Jednak gdy po k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 329 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zegarek z USA a pozostałe koszty....

Witam.. mam pytanie dotyczące kupna zegarka z USA na ebayu. Dokładnie chodzi mi o to, że się nie orientuję czy zapłcę cło i vat od zakupionego zegarka.... wiem że takich tematów było juz troche ale jak wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi i pieniądze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 156 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka z USA

Witam Czekam na paczkę z USA- USPS First Class International Mail. Mam tracka do tej paczki, jednak jest tam tylko informacja o tym, że sprzedawca druknął etykietę na paczkę. W śledzeniu przesyłki z profilu ebay paczka nie ma statusu accepted. Minęło...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 63 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

płatność

Witam Jestem tu nowa i jeżeli chce kupić przedmiot z zagranicy to będę musiała płacić w obcej walucie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 26 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay a zakupy na firmę

Witam Mam troche odmienny problem niż większość kupujących, otóż CHCE zapłacić cło i vat. Chciałbym sprowadzic poprzez ebay części elektroniczne w małej ilosci (pare szt) i muszę to zrobić tak by zakup mozna było zaksiegować w firmie. Bardzo proszę o...

Poste Restante zza granicy

Witam Chciałbym zamówić z Niemczech i UK kilka paczek, jednak jestem obecnie w takiej sytuacji, że przesyłki mogę odbierać tylko z poste restante. Czy wysyłka zza granicy na nasze polskie poste restante jest w ogóle możliwa? Jak pytać się o takie opc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 510 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno noktowizora w USA

witam, chcę zakupić noktowizor w USA, ale niestety w przypadku próby licytacji, wyświetla się informacja: ******************************************************************** Thank you for choosing to bid on or buy this item.International buyers are ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 727 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

podatki, cła itp przy zakupach z poza UE

1.Jak ta sprawa wygląda gdy kupuje się poza UE? 2.Gdzie można sprawdzić, czy towar który chcę kupić/kupiłem będzie jeszcze mnie ILEŚ kosztować? Konkret: konkretnie np chodzi mi o aparat fotograficzny/klisza, cena 330 zł, towar z USiA.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 277 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

USPS First Class International Mail

Witam, wiem, że ten tematv był często prouszany ,ale ja szukam tylko jednej odpowiedzi , której niestety ja nie mogę odnaleść - czy przesyłka nadana USPS First Class International Mail idzie drogą lotniczą czy drogą morską? Ja bardzo proszę o odpowie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 81 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cło za płyty z Japonii

Witam! Ostatnio kupiłam używane płyty z Japonii u dwóch różnych sprzedawców. U pierwszego kupiłam 8 singli (to była jedna akucja, na której wystawione były wszystkie, a nie 8 osobnych) i zapłaciłam 39,99$ + 0$ przesyłka.Single byłu używane. U drugieg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2289 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania