Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

opłaty importowe

Czy kwoty doliczane do zakupu jako opłaty importowe - celne to zwykłe oszustwo? Przy zakupie przedmiotu w USA o wartości poniżej 100 euro doliczono mi dodatkowe opłaty na wysokość, których nie miałem wpływu. Dodam, że zakup towaru o podanej wartości ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 495 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Paczka z USA GSP/ Multiple Carriers

Dzień dobry!Zwracam się do Was z prośbą o pomoc, mianowicie paczka została wysłana z USA w dni 06.01 i do dziś jej nie widać. Strona trackyourparcel.eu pokazuje jedynie " Your parcel is forwarded from our warehouse to the distribution center of your ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 562 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup na firmę, a import taxes

Witam,chcę zamówić od pewnej firmy z USA trochę towaru handlowego (elektronika). W koszuku mam od razu doliczone "import taxes". Czy bezwarunkowo zawiera się w tym też VAT? Kwota ta stanowi około 23% ceny przedmiotu, który ma zerowe cło, więc wygląda...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 270 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy z RPA jeden przedmiot przyszedł zupełnie inny niz zamówiłam

Witam, No i kiedyś musiało to nastapić  Kupiłam z RPA dwie karty piłkarskie. Właśnie odebrałam przesyłkę. Jedna karta o'k, a druga zupełnie inny piłkarz niż zamówiłam. Co dalej? Chyba muszę skontaktować się ze sprzedawcą tak? Dodam że nie kupowałam ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 675 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Dlaczego są usuwane negatywne komentarze wystawione zagranicznym kontrahentom?

Witam. Może ktoś będzie mądry i odpowie mi na nurtujące mnie pytanie. jak to możliwe że wystawione negatywne komentarze użytkownikom zostały usunięte w całości, dodam że nie było tam wulgaryzmów. z pierwszym cwaniaczkiem - zarzuciłem mu nie uczciwość...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 331 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicę-warunki

Witam. Jestem świeżo zarejestrowanym użytkowikiem Ebay. Z tego co wyczytałem, to warunkiem sprzedaży za granicę jest posiadanie min. 10 komentarzy oraz odczekanie 120 dni od pierwszej sprzedaży. Problem w tym, że polski ebay jest praktycznie martwy i...

Gdzie najtańsza odprawa celna?

Mam zamiar zamówić kilka rzeczy z USA. Już miałem wysyłać paczuszkę Polamerem ale znalazłem wiele negatywnych opinii na temat opłat za odprawę (co najmniej 150zł za papierkową robotę). Która z firm najmniej liczy sobie za taką usługę? Doma, Fedex, UP...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1559 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal nie oddał pieniędzy.

Proszę o pomoc. Kupiłam kurtkę z Chin. Sprzedawca oszukał wielu ludzi. Ma już zawieszone konto.Podał numer nadania paczki. Paczka była odresowana na inne nazwisko i dotarła do innego miasta.Adresat ja odebrał.Dzwoniłam na pocztę w tamtym mieście i po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 223 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dodatkowe opłaty

Witam, Mam kilka pytań co do takiej aukcji. Laptop jest po bardzo okazyjnej cenie - 500 zł taniej niz w polsce, ale czy podana tam cena przesyłki oznacza ze dokładnie tyle za nią zapłace? Zapłacic trzeba z góry poprzez PayPal, a nigdy jeszcze nei zam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 203 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Okres oczekiwania na paczkę z Hong Kongu - pytanko.

Cześć. Paczka z Hong Kongu została do mnie wysłana 14.04, Standard Int'l Flat Rate Shipping. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem paczki - kupujący mówił, że potrwa to od 7 do 10 dni. Martwię się, że coś się stało. Co robić? Pozdr.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 17214 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

o co chodzi z PITNEY BOWES INC?

Wylicytowałem kurtkę od sprzedającego z USA. W opisie aukcji podane były koszty wysyłki oraz opłata importowa. Zapłaciłem kwotę łącznie i przy płatności w Paypal za tą transakcję wyświetliło się, że zapłaciłem sprzedającemu oraz międzynarodowej firmi...

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 1760 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

cło

witam chciała bym zamówić ten zegarek http://www.ebay.pl/itm/331083899251?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 i nie wiem jak to wygląda z płatnością za cło, kiedy to sie płaci i czy paczka przychodzi normalnie na podany adres czy trzeb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 212 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z płatnością PayPal poprzez eBay.

Witam, kiedy próbuję zapłacić za przedmiot przez fakturę wysłaną od Sprzedającego, to wyskakuje mi pod koniec całej procedury wiadomoś: Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć pła...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 10369 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z zakupionym autem na ebay.de

witam mam problem, licytowałem auto na ebay.de. Udało się go kupić, nie było kontaktu ze sprzedającym, więc wpisałem jego numer w google i wyskoczyło ogłoszenie z tym samym autem na mobile.de, z małą różnicą. na ogłoszeniu było zdjęcie ze srodka poja...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 185 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania