Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Płatność kartą przez PayPal - co w przypadku zaginięcia lub nie dostarczenia paczki

ostatnio kupiłam plecak na ebay.com gdy dałam zapłac skierowało mnie do paypal ale nie miałam tam srodków wiec podałam numer karty i zaołaciłam przez kartę, co jeśli nie dostanę przedmiotu, Mam szanse na odzyskanie pieniędzy ? jeśli dam operacje na k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 221 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Śledzenie paczki

Pewien Pan u którego zamawiałem przedmiot z Anglii, wysłał go wczoraj. Na moim Ebay'u jest dostępny numer paczki dzięki któremu mogę ją śledzić. Jednak nie wiem o co chodzi bo po kliknięciu w niego, na stronie przewoźnika pokazuję mi się taka informa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4300 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.de Wyszukiwarka

Witam Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego na niemieckim ebayu wpisując w kryteriach wyszukiwania okręk np. 100km od jakiegoś numeru pocztowego pokazują się oferty z poza tego okręgu tzn. dalej niż 100 km. Kiedyś działało to dobrze teraz nie wiem dla...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 721 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem przy licytowaniu

Witam, staram się wbić w pewną aukcję (multitool leATHERMAN) na ebay, aktualnie nie ma tam żadnego licytującego. Przedmiot zlokalizowany jest w USA, podczas składania oferty dostaję monit: "We are sorry but the item you selected may not be purchased ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 360 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwrot pieniedzy od sprzedawcy

witam, jako, ze jestem nowym uzytkownikiem ebay, mam pytanie: zakupilam jedna rzecz, po dwoch dniach otrzymalam inf od sprzedawcy, ze przeprasza, ale zwraca pieniadze, bo jednak na magazynie brak towaru. Placilam przez paypal, ale nie mam tam konta, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 174 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie tranzakcji

Witam Kupiłem zegarek po całkiem okazyjnej cenie. Sprzedający nadał to jakąś paczką (numer do śledzenia się wyświetlił) więc czekałem. Po paru dniach wchodze na ebay i widzę... anulowano , zwrot kasy (sprawdzam konto w banku - no rzeczywiście zwrot ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 294 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak działa opcja najlepsza oferta

Witam, Czy na ebay.pl można składać najlepsze oferty w aukcji? Podobno to nie działa, ale jak dodałam sobie przedmiot do obserwowanych to pojawiła mi się taka opcja. Czy da się tak wysłać ofertę próbował ktoś? Ja narazie nie wysyłałam oferty, bo nie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3853 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno poprzez EBay - USA

Witam!Otóż jakiś czas temu zakupiłem przedmiot na amerykańskim ebay-u. Przedmiot został zakupiony 26 czerwca zapąłcone zostało 5 Lipca (wcześniej dogadane ze sprzedającym). Po kilku dniach oczekiwania na numer wysyłki, by ją lokazizować po kilku sms-...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 285 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay a paypal

Na ogol mieszkam w Angli wiec moj Ebay tez byl zalozony na angielski adres oraz paypal.. Teraz jade do Polski na wakacje i chcialabym zamowic cos i czy jest mozliwosc zeby moj przedmiot zostal wyslany na Polski adres ? Bo jakby sie nie patrzac mam pa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 151 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rezygnacja

Witam ! Piszę, ponieważ chciałbym zrezygnować ze złożonego zamówienia. Jakieś 3 dni temu zakupiłem dwa przedmioty od tego samego sprzedawcy, zadowolony przeszedłem do opcji zapłać teraz, jednak po zalogowaniu wyskakuje błąd i pieniędzy nie da się za ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 287 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z dostarczeniem opłaconego przedmiotu paypalem z Niemiec

Witam serdecznie chciałem Wam opisać swoją sytuację i prosić o radę bo nie wiem co dalej robić bo sytuacja jest najwyraźniej bardzo dziwna. Dnia 7.06.2014 kupiłem dyfuzor, tego samego dnia opłaciłem przesyłke PayPalem. Dostarczenie przedmiotu powinno...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 206 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno z USA, opłaty importowe, wysyłka cło itd.

Witam!Pisze ten wątek, gdyż nie jestem pewnien, czy dobrze rozumiem ten cały "Global Shipping Program". Otóż Planuje zakup takiej rzeczy:RZECZi nie jestem pewnien, czy to rozumiem. ja myślę tak:195$ za przedmiot~19$ za wysyłkę~46$ za cło i vat, które...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2639 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania