anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność kartą przez PayPal - co w przypadku zaginięcia lub nie dostarczenia paczki

ostatnio kupiłam plecak na ebay.com gdy dałam zapłac skierowało mnie do paypal ale nie miałam tam srodków wiec podałam numer karty i zaołaciłam przez kartę, co jeśli nie dostanę przedmiotu, Mam szanse na odzyskanie pieniędzy ?

 

jeśli dam operacje na koncie Pay Pal to jest zaksięgowana ta wpłata i wgl ale chyba nie byłoby tak łatwo ze zwrotem pieniędzy. 😞 ?

 

chodzi o to że jak nie dojdzie do września to bedzie źle 😞 a przesyłki z chin ida bardzo długo 😞

 

co zrobić ?? na razie czekam ale co jak nie dojdzie ? gdzie próbować odzyskać pieniądze ?

 

status wysyłki jest ze wysłano

 

a w szczegółach jest też taka informacja :

 

 
Typ zasilania: Środki PayPaliKarta kredytowa
Źródło finansowania płatności: 0,25 PLN - Konto PayPal
51,97 PLN - Karta debetowa Visa XXXX-XXXX-XXXX-XXX

Transakcja zrealizowana przy użyciu tej karty kredytowej pojawi się na rachunku jako „PAYPAL *RAOSHAOPING”.

 

 

hmm nie był to przelew bankowy ale czy to jest takie same że mogę rozstrzygnąć tą sprawdę w Centrum rozstrzygania bo w to mogę wejść na PP .

 

 

proszę o odpowiedź.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Płatność kartą przez PayPal - co w przypadku zaginięcia lub nie dostarczenia paczki

spk, mozesz otwierac sprawe w centrum rozstrzygania a masz na 45 dni od momentu klikniecia kup teraz czyli sprawe mozesz otworzyc do 25 wrzesnia, po tym termienie hajsu juz nie odzyskasz

 

a czas dostawy z Chin przesylka ekonomiczna wynosi okolo 30 dni

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Płatność kartą przez PayPal - co w przypadku zaginięcia lub nie dostarczenia paczki

dziękuje Ci bardzo za pomoc 🙂

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź