Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zakupy w Funtach Brytyjskich -

Mam pytanie odnośnie zakupów w GBP. Mam kartę walutową Alior Kantor w Funtach. Zrobiłem zakupy podałem numer karty, ale pobrało więcej niż za zakupy  nastąpiło pewnie jakieś przewalutowanie. Na Amazonie przykładowo kupując i wybierając kartę mam opc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 592 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z przesyłkami z USA i Chin

Witam. 17.01.17 dokonałem dwóch zakupów, za niewielkie kwoty, u sprzedawców znajdująchych się w USA i Chinach.Sprzedawca z USA wysłał mój zakup USPS First Class Mail International / First Class Package International Service - zdaje sobię sprawę z teg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3267 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Paczka wysłana jako Priority Mail Inter. z USA - wysłana 16.01. Ostatni sygnał jest z 24.01 z Turcji, skąd została nadana do kraju docelowego. I od tej pory cisza, na stronie PP żadnej informacji, że dotarła do PL.Sprowadzam towar regularnie, wiem, ż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1845 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak się skontaktować ze służbą celną?

Witam, nieco ponad dwa tygodnie temu wysłano do mnie paczkę z USA, laptopa za pośrednictwem usps. W śledzeniu paczki jest napisane że dotarła ona 22 maja do Polski, i żadnych nowych informacji nie ma. Dzwoniłem na pocztę ale tam nie ma jeszcze żadnej...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 24501 Wyświetlenia
  • 24 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

przesyłka z usa First Class International (R)

z tego co wiem jest to przesyłka ekonomiczna ale czy jest rejestrowana/ nierejestrowana czy tak jak wyczytałem w internecie jest rejestrowana, ale tylko w granicach usa, a jak dojdzie do pl jest to zwykla przesyłka, Na stronie usps są 4 wpisy, a jak ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1146 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zakup w UK

WitamJestem nowym użytkownikiem i mam takie pytanie bo chcę kupowac różne drobnostki na ebay.co.uk z adresem doręczenia w UK ale jak chcę kupić na ebay.pl to po przeliczeniu oczywiście zapłaty na zł pojawia mi się kwota za wysyłkę do polski a nie do ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 243 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka towaru łatwo psujacego się (leki)

Witam,19 stycznia zakupiłem na Ebay.pl lekarstwo (tabletki dla zwierzaka). Po tygodniu dostałem informacje mailowo ( 3 różne maile ) o tym że:1) towar dotarł do centrum w ysylkowego ebay2) następnie ze jest to towar objęty ograniczeniami i przesyłką ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 546 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłki DHL Global Mail z USA

Chciałabym się spytać kto u nas w Polsce dostarcza takie typu przesyłki Poczta Polska czy DHL i ile taka przesyłka idzie do naszego kraju? Sprzedawca z USA wysłał taka przesyłke 4 stycznia, a 9 stycznia napisał mi, że 1/4 jest już do mnie w drodze. N...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4946 Wyświetlenia
  • 15 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zastrzeżona karta w banku a zwrot pieniędzy od Ebay.

Witam.Otóż jakieś 7 dni temu Ebay przyznał mi zwrot pieniędzy, po prostu przedmiot nie dotarł - chodzi o USA. Płacone było karta kredytowa Visa (nie Paypalem). Ale w między czasie karta z której płaciłem zgubiła się i została zastrzeżona.Teraz mam py...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1189 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Globalne centrum wysyłkowe eBay - Czas wysyłki

Witam. Otóż kupiłem przedmiot, który był objęty "Programem wysyłki międzynarodowej z możliwością śledzenia". Sprzedający przekazał paczkę do ebay'a, a ja otrzymałem powiadomienie na maila, że On to zrobił wraz z numerem przesyłki i informacją, że "Ot...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2696 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak przesyłki z usa

WitamDnia 16.11.2016 została wysłana do mnie przesyłka, zamówiłem części do motocykla, termin był do 12 grudnia, do dziś nie ma mojej paczki. Na śledzeniu widać tylko te dwa statusy:Nadanie przesyłki 2016-11-16 15:16 International Postal SystemWysłan...