anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

To ja, po raz trzeci i ostatni 🙂

Dzisiaj rano doszła do mnie paczka. Wcześniej- 12go dostałem z poczty pismo (to dotyczące pełnomocnictwa dla poczty). 13go na poczcie załatwiłem kwestie pełnomocnictwa i dzisiaj doszła do mnie paczka- koszty celne + 8,50 dla poczty opłaciłem przy odbiorze. Paczka nie była w żaden sposób otwierana, towar dotarł nieuszkodzony, w idealnym stanie.

Pozdrawiam i wytrwałości dla reszty!

majiaho46_0-1658403632668.png

 

Wiadomość 431 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Czeka ktoś teraz na paczkę? Moja od 13.10 na OKECIE 

Wiadomość 432 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Anonymous
Nie dotyczy

Tak moja paczka też od 13.10 utknęła na Okęciu, taki jest ostatni wpis na śledzeniu USPS

Wiadomość 433 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

W takim razie nasze paczki są chyba z jednego transportu  wojru 🙂 

Daj znać gdy coś u Ciebie ruszy, u mnie nadal to samo, otworzyłem  dodatkowo sprawę o zagubiona przesyłkę na USPS, może coś przyspieszy 

Wiadomość 434 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ja czekam na przesylke z Australii.  3 listopada wyladawala w Warszawie i od 5 jest w Urzędzie Celnym, też zaczynam się martwić bo pojawia mi się komunikat że nie może przejść odprawy celnej.  Czy ktoś wie jak dlugo moze potrwac odprawa? Do Urzędu nie moge sie dodzwonic.  Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

 

Wiadomość 435 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja paczka z USA Global Express była we Frankfurcie 9 listopada i od tej pory cisza… dzwoniłem na te numery do Warszawy ale tam nic nie wiedzą….

Wiadomość 436 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam mam podobne problemy z 3 paczkami wysłanymi z USA przez firmę  USPS ( wysyłka global ekspres monitorowana ) od około 3 tygodni w statusie śledzenia widnieje, że opuściły port lotniczy w Nowym Yorku i nic się nie zmienia w tym temacie i ślad śledzenia się urywa na tym etapie czy ktoś może wie co się może dziać ? bo u tego samego sprzedawcy paczkę zmówiłem około 2 tygodnie temu i już w przyszłym tygodniu będę miał. Czy dotarły do Polski i że, był to okres przedświąteczny to czekają na swoją kolejkę czy idą przez inne lotniska w Europie ? proszę o pomoc i informację gdzie można byłoby się dowiedzieć co się dzieje z tymi paczkami

Wiadomość 437 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja 9 Listopada była we Frankfurcie i nadal nic... w Warszawie twierdzą, że jej nie mają... Może jest ktoś kto może pomóc w tej sprawie?

Wiadomość 438 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

I jak dostałeś paczkę, jak tak to po ilu dniach?

Wiadomość 439 z 439
ostatnia odpowiedź