anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

U mnie nadal nie ma żadnego nowego statusu (paczka wysłana 2.02, a od 20.02 status informuje o Okęciu). Na szczęście sprzedający sam zgłosił się do USPS i jeśli w ciągu tygodnia nie dojdzie do mnie przesyłka, to dostane zwrot przez PayPal. Z jednej strony dobrze, ale szkoda mi przedmiotów, które kupiłam i długo na nie czekałam
Wiadomość 361 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

U mnie dokładnie to samo, też wysłana 29 stycznia, fake news od USPS, że niby od 8 lutego jest na okęciu i do tej pory cisza. Pewnie idą tym samym transportem. Trzeba byc wulkanem cierpliwości 🙂 w 2020 zdarzało mi się czekac na przesyłki z USA prawie 3 miesiące...

Wiadomość 362 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

A czy miałaś taką sytuację, że stała długo na Okęciu, nawet jeśli był to tylko błąd systemu?

Wiadomość 363 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dokładnie, czasami to okęcie było ok 1,5-2 miesięcy. Wg mnie ten wpis na USPS to jakaś orientacyjna data, która wpisują z premedytacją, może żeby uniknąc później jakiejś kary za opóźnienie a listy/paczki wysyłąją albo bezposrednio do Polski, tak jest najszybciej, czasami Global Expres był po tyg/10 dniach albo wysyłają przez UK, Francję czy Niemcy a tam pewnie różnie, stąd te opóźnienia bo jak list/paczka dotrze już do Polski i pokaże się w Polskim trackingu to w przeciągu 2/3 dni jest już u odbiorcy.

Wiadomość 364 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

U mnie podobnie wysłana z USA  paczka 1.02.21 i jest 14.02.21 na lotnisku Warszawa nagle znika i  cały czas cisza 24.03.poczta nie ma jej w rejestrze.Termin dostarczenia jest 02.04.ale obawiam się ,że bedą kłopoty z dotarciem na czas .Widzę ,że problem z taka sytuacja jest od wielu lat i nikt z tym nic nie robi .Paczki giną jak kamień w wodę.A Panie z infolini tylko opowiadją wszystkim te same bajki nie ma paczki z takim numerem i ta sam bajka od wielu lat przez 2 tygodnie w USA numer i identyfikacja a tytaj nagle w Warszawie cisza.Jak czytam poprzednie wpisy to nie mogę w to uwierzyć , tak samo jak pięć lat temu sytuacja  z dzisiaj !!!

 

Wiadomość 365 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

 
Wiadomość 366 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

macie moze jakies info na temat swoich paczek ? ja ma to samo od 11 marca 2021 - departed okecie warsaw...pierwszy raz sie tak zdarzylo i kurde dalej czekam , a paczka zamowiona 16 lutego 

Wiadomość 367 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Nadal nic się kurna nie zmieniło. Ręce opadają.

Wiadomość 368 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ja czekam na list z Los Angeles, 25 dni i cisza. Co prawda bez śledzenia, ale jest wysłane IPA - International Priority Airmail. Dramat!

Wiadomość 369 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

02 kwietnia miała dotrzeć od 01.02.i nadal cisza.Kiedy w tym kraju ginięciem paczek  zajmą się 

odpowiednie służby????

Wiadomość 370 z 439
ostatnia odpowiedź