anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

karolinard
Użytkownik

Paczka wysłana jako Priority Mail Inter.  z USA - wysłana 16.01. 

Ostatni sygnał jest z 24.01 z Turcji, skąd została nadana do kraju docelowego. 

I od tej pory cisza, na stronie PP żadnej informacji, że dotarła do PL.

Sprowadzam towar regularnie, wiem, że Priority Mail można śledzieć od momentu nadania aż do doręczenia.

Nigdy nie czekałam dłużej niż 10 dni, zwykle było to ok.7 dni.

Paczka jest spora i jest do zgłoszenia celnego. Dotąd zawsze jak paczki docierały do Europy - leciały różne raz przez Londyn, raz przez Amsterdam to po max. 2 dniach pojawiły się w śledzeniu Poczty Polskiej, a teraz czekam już tydzień.

 

Gdzie jej szukać ? Paczka będzie zatrzymana przez UC w Warszawie, ale podobno ewentualne informacje może mi udzielić Poczta Polska, a nie UC, bo ze śledzenia wynika, że jej nie ma w Polsce, co jest raczej niemożliwe.

Gdzie konkretnie powinna zadzwonić, czy ktoś z Was może wie ? Na infolii PP to wiedzą tyle co ja, sprawdzają w śledzeniu i nic poza tym. Proszę o pomoc. 

 

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

Dot.: Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Moja paczka jest wielkości pudełka po obuwiu. Nie powinna iść do oclenia bo wartość jest 90 dolarów. Ja do tej pory też sprowadzalam z usa różne rzeczy i nigdy nie było kłopotów, paczki szly tyle czasu co z Europy.
Wiadomość 11 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Mojej expressowej też nadal nie ma, a wysłana została rzekomo 12 lutego z Turcji - super express zatem Sfrustrowany mężczyzna .

Twoja rzeczywiście idzie bardzo długo, jak patrzę na śledzenie moich ostatnich paczek to ta wysłana z Turcji 24 stycznia była w Polsce 4 lutego,  a wysłana 29 stycznia była 8 lutego, a to też były Priority Mail czyli to samo co u Ciebie. 

 

Mam nadzieję, że USPS będzie miał wiele reklamacji dotyczących nieterminowości i zmienią tego tureckiego pośrednika, bo nigdy nie było takich problemów jak teraz. 

 

Wiadomość 12 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Dziś widzę że moja paczka jest wreszcie w Warszawie. Chyba tym razem mi jej nie odeślą już nigdzie. Czyli 18 dni szła z Turcji. Od sprzedawcy z USA prawie miesiąc. Koszmar! Trzy razy się zastanowię zanim jeszcze coś kupię z USA.
Wiadomość 13 z 13
ostatnia odpowiedź