anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak się skontaktować ze służbą celną?

zolw89
Użytkownik
Witam, nieco ponad dwa tygodnie temu wysłano do mnie paczkę z USA, laptopa za pośrednictwem usps. W śledzeniu paczki jest napisane że dotarła ona 22 maja do Polski, i żadnych nowych informacji nie ma.
Dzwoniłem na pocztę ale tam nie ma jeszcze żadnej przesyłki dla mnie, dlatego najprawdopodobniej znajduje się ona jeszcze w urzędzie celnym.
Nie posiada ktoś z Was może numeru do urzędu celnego, który zajmuje się przyjmowaniem paczek z usa?
pozdrawiam
Wiadomość 1 z 25
ostatnia odpowiedź
24 ODPOW. 24

Jak się skontaktować ze służbą celną?

Zajrzyj na mojego bloga
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

zolw89
Użytkownik
Dzięki 🙂 czyli mam przez to rozumieć że pod którymś z tych numerów powinni mi udzielić informacji dotyczącej mojej paczki?

Urząd Celny Pocztowy I Warszawa
ul. Łączyny 8

022 548 1461; 022 548 1432; 022 545 1603; 022 545 1600;
Wiadomość 3 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

Witam

Teoretycznie powinni, tylko ciężko się do nich zadzwonić. Zawsze możesz zadzwonić na numer poczty-reklamacje, jeśli tylko masz numer do śledzenia. Tam Ci miła Pani powie, co się dzieje z paczką.

Pozdrawiam P
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

lebor00
Użytkownik
Witam.

zolw89 dowiedziałeś się czegoś o swojej paczce? Również czekam na przesyłkę i na usps widnieje status "Your item arrived in POLAND at 2:06 PM on May 22, 2008"
Czyli jesteśmy w podobnej sytuacji...
Wiadomość 5 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

zolw89
Użytkownik
Mieszkasz może gdzieś na śląsku? Jeśli tak to pewnie Twoja paczka przechodzi przez urząd celny Bytom 2
Ostatnio obdzwoniłem masę poczt, urzędów celnych itd. i w końcu dowiedziałem się że moja paczka znajduje się w UC Bytom 2. Niestety nie sposób się do niech dodzwonić. Urząd ten słynie z wielkich opóźnień, więcej info tutaj:
http://www.tvn24.pl/1,251,24,42057552,114348949,4589012,0,forum.html
Wiadomość 6 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

ukash_37
Użytkownik
Ja tez mam problem z paczką wartość jej to 988$ z przesyłką. Paczka została nadana 30 Kwiecień 2008. I od 13 Maja brak jakichkolwiek informacji na jej temat. Na pocztex.pl to samo. Co moge zrobić oprócz czekania? Czy powinienem otworzyć spór na paypalu? W końcu koleś paczke wysłał, na otworzenie sporu ma jeszcze 11 dni pozniej jak nie otworze i paczka zaginie to sianka pewnie juz nie odzyskam.. Tez sprobuje na ten bytom zadzwonic...?

Tracking mojej paczki!!

Bullet Arrived Abroad, May 13, 2008, 10:59 am, POLAND
Bullet International Dispatch, May 05, 2008, 3:24 pm, SAN FRANCISCO
Bullet Acceptance, May 01, 2008, 3:24 pm, SALT LAKE CITY, UT 84117
Bullet Electronic Shipping Info Received, April 30, 2008



Pozdrawiam...
Wiadomość 7 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

lebor00
Użytkownik
Jestem ze Zgorzelca.
To chyba pozostaje tylko czekać...
Nie sądze że uda się sprawe przyspieszyć paroma telefonami.
Poczekam jeszcze pare dni i też będę szukać gdzie jest moja paczka.

ukash_37 z Twoją paczką jest pewnie to samo. Z paypalem Ci nie pomogę. Nie wiem na czym polega otworzenie sporu, ale myślę, że możesz to zrobić w ostatecznym terminie i napisać że jeszcze czekasz na paczkę, bo urząd celny się ociąga.
Wiadomość 8 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

ukash_37
Użytkownik
Dzisiaj na stronie USPS pojawił się nowy tracking:


Status: Attempted Delivery Abroad
We attempted to deliver your item in POLAND at 1:40 PM on May 30, 2008.


Mam to rozumieć tak, że moja paczka opuściła Urząd Celny? Dzięki za pomoc!
Wiadomość 9 z 25
ostatnia odpowiedź

Jak się skontaktować ze służbą celną?

ukash_37
Użytkownik
Mam moja paczuszka czekała na mnie w urzędzie pocztowym. Wartość paczki to 988$ z wysyłką. Policzone zostało cło w wysokości 488PLN + koszty przesyłki z urzędu 78PLN. Paczka szła do Polski 13dni w urzędzie trzymali ją 17dni oczywiści Bytom!. Podziękowania dla "stamps222" za wszelką pomoc. "am_warszawa" mam nadzieje, że twoja paczuszka się zjawi niedługo. Napisz jak dojdzie...



Pozdrawiam wszystkich...
Wiadomość 10 z 25
ostatnia odpowiedź