anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

poszkodowany przez paypal - prosze o pomoc

amigarulezforever
Użytkownik

Bardzo chetnie sie dołącze zostałem oszukany przez paypal


sprawa wygladala tak ze sprzedalem gry do francji - facet zareklamowal i zalozyl spor - zgodzilem sie na zwrot pieniedzy po przeslaniu towaru do polski.


koles dal fikcyjny numer wysylki i wyslal na adres bez nazwiska i imienia - taka paczka nie jest dostarczana do polski


paczka wrocila do niego - Pay pal oddal mu kase


zostalem bez pieniedzy i gier


jak moge to rozwiazac prawnie bo to spora suma (gry kolekcjonerskie)


Paypal umywa raczki broni tylko kupujacych nie bierze pod uwage to co pisze sprzedawca


dalem printscreeny ze paczka nie dostarczoana - bledny adresat i z poste la france - ze paczka wrocila do francji



nie mam kasy i gier .. oczywiscie sowita prowizje ebay i paypal od 970 zl zapalacilem za co ? za dymanie mojej osoby ??????



jesli ktos wie jak rozwiazac moj problem bede wdzieczny


Wiadomość 1 z 19
ostatnia odpowiedź
18 ODPOW. 18

Odp.: poszkodowany przez paypal - prosze o pomoc

amigarulezforever
Użytkownik

Oczywiscie mozna ominac payu i placic przelewem bankowym


paypala nie mozesz ominac nawet jak nie masz tam konta - kasa idzie przez paypala i caly ten durny system na twoje konto bankowe - po czym transkacja moze zostac cofniete przez widzi mi sie - poczytaj to forum lub pogooglaj



PAY PAL to porazka - zawsze ma racje kupujac nawet oszust

Wiadomość 11 z 19
ostatnia odpowiedź

Odp.: poszkodowany przez paypal - prosze o pomoc

amigarulezforever
Użytkownik

dodam ze na allegro jestem od 2001 r i mam cos ponad 650 komentarzy i zadnego negatywa



powazny minus allegro to oplaty ...tym bardziej za wystawienie aukcji

Wiadomość 12 z 19
ostatnia odpowiedź

Odp.: poszkodowany przez paypal - prosze o pomoc

amigarulezforever
Użytkownik

uważam że sprawa którą przedstawiasz jest do wyjaśnienia.




ciezko to zrobic gdyz pracuja tylko od 8:30 do 16:00 od pon - pt


wtedy ja tez pracuje i nie mam swobody klocenia sie z nimi 🙂

Wiadomość 13 z 19
ostatnia odpowiedź

Odp.: poszkodowany przez paypal - prosze o pomoc

world_emarket_place
Użytkownik

pracują do 17:00.



a w jakim reżimie Ty pracujesz 🙂 zabierają wam komórki? Nie macie przerw? papieros/lunch/wc Moi pracownicy to minimum 1,5 godziny w ten sposób urywają.

Wiadomość 14 z 19
ostatnia odpowiedź

Odp.: poszkodowany przez paypal - prosze o pomoc

amigarulezforever
Użytkownik

pracuje w IT w banku - mamy timesheety wiec takich szopek jak u ciebie nie ma .. przerwa przepisowa 15 min i tyle


ale udalo mi sie zadzwonic i porozmawiac


1.przez 20 min musialem naprowadzic go ze to nie ja wysylalem paczke i to nie ja jestem kupujacym ..bo odebral jakis idiota z paypala


2.po czym stwierdzil ale przeciez spor jest zamkniety pieniadze zwrocone wiec o co Panu chodzi .. 🙂 kolejne 15 min wiszenia na komorce..


3.on nie moze potwierdzic moich slow po numerze nadania paczki i nie wiele moze zrobic


4.pay pal to oszusci



i to tyle po moich pieniadzach i towarze ..



w Allegro chociaz normalni konsultanci pracuja i szybciej lapia .. BOK zwraca kase i nie robi problemow paypal to sciema ..tylko broni kupujacych



Wiadomość 15 z 19
ostatnia odpowiedź

Odp.: poszkodowany przez paypal - prosze o pomoc

jarekantosik123
Użytkownik

Powiem Ci, że takich sytuacji troche można wygrzebać z forum. PayPal kompletnie nie chroni sprzedawców, a w szczególności z Polski. W konflikcie z Niemcem, Angolem czy Francuzem Polak nie ma kompletnie szans.


 


Poza tym Francuzi to banda cwaniaków i złodziej, to też powie Ci niejeden który tu handluje.


 


Sam handluję w UK i powoli zastanawiam  się czy nie przenieść tam firmy. Wtedy mam nadzieję startować z pozycji równego.


 


Mam nadzieję, że uda Ci się rozwiązać ten problem.


 

Wiadomość 16 z 19
ostatnia odpowiedź

Odp.: poszkodowany przez paypal - prosze o pomoc

a ja tam jestem zadowolony z paypala jako sprzedawca, i nie wyobrażam sobie sprzedawania bez paypala 🙂


 


oczywiście nie na tym, mam konto sprzedażowe, na którym mam ponad 3850 pozytywów i 1 neutrala

Wiadomość 17 z 19
ostatnia odpowiedź

Odp.: poszkodowany przez paypal - prosze o pomoc

amigarulezforever
Użytkownik
koles mnie oszukał na allegro  skorzystałem z POK po kilku dniach dostalem ponizszego maila

Program Ochrony Kupujących
Otrzymaliśmy komplet dokumentów dotyczących Twojego zgłoszenia do Programu Ochrony Kupujących (nr xxxx/xxxx/2012). Rekompensata wpłynie na podany przez Ciebie numer rachunku bankowego w ciągu 7 dni roboczych.
Wierzymy, że na Allegro podobna sytuacja już Cię nie spotka. Staramy się zapewnić naszym użytkownikom maksimum bezpieczeństwa w trakcie zakupów. Służy temu m.in. Program Ochrony Kupujących, z którego otrzymasz rekompensatę. Bezpieczne zakupy to dla nas kwestia priorytetowa.

Pozdrawiamy,
Zespół Allegro
Wiadomość 18 z 19
ostatnia odpowiedź

Odp.: poszkodowany przez paypal - prosze o pomoc

Witam, nic już nie zrobisz Ebay nie ponosi odpowiedzialności. Miałam podobny problem z kupującym. Sprzedaje ubranie vintage, kupujący kupił od mnie skórzaną kamizelkę w Izrael.  Wysłałam paczkę do Izraela, po 2 tyg. odtworzył sprawę, że nie  towar nie dotarł i zażądał natychmiastowe zwrot pieniędzy,  z mojego konta  paypal potrącili  150 zł i zwrócili kupującemu. Dzień później  śledziennie przesyłki pokazała, że odebrał przesyłkę. Kontaktowałam się kilka razy z kupującym odmówił zwrot pieniędzy, a potem cisza. Kontaktowałam się z działem obsługi Ebay powiedziano mi, że to moja wina. Jestem oszukana została bez towaru i bez pieniędzy.  

Wiadomość 19 z 19
ostatnia odpowiedź