Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Prowizja za "Opłata za nazwę pomocniczą"

Witam, czy eBay informował że od czerwca jest jakaś prowizja za nazwę pomocniczą 7zł?Dziś przyszła mi faktura i jest ona na 39tys zł czyli nie do zapłacenia przeze mnie, czy ktoś ma taki sam problem. Gdybym wiedział że zmieniają cennika to bym usunął...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 257 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie mogę zapłacić prowizji dla eBay :)

Witam,wiem, że brzmi to dziwnie, ale nie mogę zapłacić prowizji - sprawa dość pilna bo dzisiaj upływa termin płatności,ostatnio pojawiły mi się dwa konta do rozliczeń z eBay - złotówkowe (i tam mam dług na ponad 57 zł) oraz w EURO,kiedy próbuję przej...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 403 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Jak księgujecie sprzedaż w płatnościach?

Jak ogarniacie temat księgowania sprzedaży w nowym systemie? Dla mnie to zupełnie nie jest czytelne. Jak pobieracie raporty w pdf? Moim zdaniem nie da się tego prawidłowo księgować. Skąd np brać kurs walut?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 210 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Po 14.06 Ebay nie wystawia Faktur dla przedsiębiorców za pobrane opłaty

Dowiedziałem się, że od 14.06.2021r. Ebay nie będzie wystawiał Faktur za pobierane od sprzedawców opłaty (prowizje od sprzedaży, abonament za sklep, opłaty za wystawianie itp.).Dotychczas na koniec miesiąca Ebay wystawiał Fakturę w Euro na której był...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 927 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sklep na ebay.pl a zagraniczne aukcje

Witam.Sprzedaję tylko i wyłącznie na serwisie brytyjskim oraz niemieckim,chciałbym zasubskrybować sklep na ebay.pl i pytanie czy w limit bezpłatnych aukcji będą wliczane wystawione w serwisach zagranicznych czy tylko krajowe czyli wystawione na ebay....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 108 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay nie odpowiada

witam, mieliście taką sytuację, że ebay nie odpowiadał na wasze meile i pytania? nie mogę wystawić nowych przedmiotów i pytałem ich już w kilku meilach ocb i nie dostałem żadnej odpowiedzi z pakistanu itp ;). Jak zaznaczę żeby wysłać kupię mojego pyt...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 67 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Irytujący link w Aktywne oferty w panelu

Czy też tak macie, że pod łączem `ActiveOffers` to przekierowuje zawsze najpierw na `Overview`.Faktycznie link ma postać: http://my.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?MyEbayBeta¤tPage=MyeBayNextSelling&ssPageName=STRK%3AME%3ALNLK%3AMESEX zamiast: https://www....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 77 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wznowienie aukcji po sprzedaży, ten sam link

witaminstnieje możliwość wznowienia (ponowne wystawienie) tego samego, tak aby zostawić ten sam link do aukcji co poprzednio? chodzi o to ze np. mam 6 szt produktu, wszystkie zostaną sprzedane, następne będę miec za np. 4 dni, i chciałbym "dodać" nas...

Rozwiązane! Sprzedaż - wstrzymane środki na Paypal - jak je odzyskać?

Mam wstrzymane środki na paypalu. Mimo, że wprowadziłem numer przesyłki, to przy śledzeniu przesyłki z poziomu ebay, status zatrzymał się na "Dodano numer przesyłki". Przesyłka dostarczona dwa dni temu. Teraz jakie są opcje? Przy poprzedniej sprzedaż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 201 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Duże prowizje Paypal, ebay jak sobie radzicie?

Witam. Przeglądac oferty sprzedaży na ebay.de pomyślałem że mógłbym otworzyć tutaj sklep. Porównując ceny sprzedaży i ceny tych towarów u nas w PL była duża przebitka i mówie super biznes byłby ale... Zagłebiając sie w głebiej w temat to już nie jest...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6230 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

poszkodowany przez paypal - prosze o pomoc

Bardzo chetnie sie dołącze zostałem oszukany przez paypal sprawa wygladala tak ze sprzedalem gry do francji - facet zareklamowal i zalozyl spor - zgodzilem sie na zwrot pieniedzy po przeslaniu towaru do polski. koles dal fikcyjny numer wysylki i wysl...

Autorzy z największą liczbą podziękowań