Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

All vs, eBay - czy tutaj polacy też zaglądają?

Witam, Niestety ale portal o nazwie All  ma zasady które chronią złodziei i oszustów. A ja dałem się w to wciągnąć. Przyznaję zrobiłem bład że nie wysłałem paczki listem poleconym tylko zwykłym priorytetem. Sprzedawałem przedmiot i kupujący po ponad...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 128 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

potrzebna obiektywna opinia aukcja allegro

witam otoz sprzedalem produkt w opisie bylo napisane Lampy LED z 4 kolorów, w tym czerwonym, niebieskim, zielonym i żółtym zmienia kolory samoistnie zasilana 3 szt. baterii AA (nie dołączone) lub zasilacz jednak nie bylo informacji ze zasilacz jest w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 181 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości ŁÓDŹ 2010

XV edycja już 27-28 LUTEGO odbędzie w Łódzkiej Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21. Z uwagi na duże zainteresowanie tą impreza w tym roku będą 4 edycje , zamiast dwóch jak w latach ubiegłych. Więcej szczegółów na stronie organizatora : http://www...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 549 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Negatyw za transakcje do której nie doszło z winy kupujacego ..ulllllaaa

witam wszystkich dostalem dzis negatywa od Hiszpana który " kupił " produkt na mojej aukcji , nie zapłacił za niego nie mówiąc o jakimkolwiek kontakcie itp. wystawia bezkarnie negatywa i nic zadnych konsekwencji , transakcje anulowano pdzis po 3 godz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ZAWYŻONA PRZESYŁKA Z USA O BLISKO 20 $

Czy to normalne ? jeszcze z czymś takim się nie spotkałem Sprzedawca powinien mi zwrócić te pieniądze, przynajmniej część - tą większą  rozumiem że ktoś dolicza jakąś niewielką kwotę, coś w granicach rozsądku ale 20 $, to granda

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 550 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dziwny email od ebay

eBay eBay sent this message to XXXXXXX (XXXXX). Your registered name is included to show this message originated from eBay. Learn more. MC098 FIB NOTICE: Suspicious Bidder Alert - item Hello XXXXX (XXXXXXX.pl), We recently canceled bids for the buyer...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 196 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niemcy-uprzedzenia wobec Polski-czy to zgodne ??

Mam pytanie.Niemiec wystawił na aukcji pewien walor,który mnie interesuje.W opisie podaje-wysyłka tylko do UEuropejskiej i Szwajcarii.Na moje pytanie jaki koszt przesyłki do Polski odpowiada nawet kulturalnie: Hello no posting to poland best regards....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 493 Wyświetlenia
  • 14 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy w Niemczech

Witam, mieszkam w Niemczech i pomagam w sprawach kupowania na ebay.de, hood.de itd. Od pomocy w kontakcie ze sprzedajacymi po przechowywanie towaru az do odbioru itd. Oferty dluzszej wspolpracy mile widziane.Wiecej info: zakupy_w@online.de

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 108 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wylicytowałem i chce sie wycofać !!! POMOCY !!! PILNE !!!

Witam , wylicytowałem przedmoiot na aukcji i postanowiłem jednak zrezygować z niego. Odmówiłem obioru tego przedmiotu ( skontaktowałem sie ze sprzedającym ) i poinformowałem go ze rezygnuje z niego. Sprzedający po kilku dniach przysłał mi wiadomość z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2771 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dlaczego jest tak mało.....

Dalaczego jest tak mało aukcji na EBAY.PL w języku polskim ??? - Jeżeli poszukuję czegoś to mam wrażenie że większośc aukcji jest w obcych językach , a nie wszystcy muszą znać języki obce. ~~~~ smutne ~~~~~ 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 218 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

Zapraszam do mojego, nowo otwartego sklepu! http://stores.shop.ebay.pl/MediaShoop__W0QQ_armrsZ1

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań