Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak dokonać opłat z tytułu sprzedaży do eBay w PLN po zmianie waluty rozl.?

Witam serdecznie. Jak mogę dokonać opłat z tytułu sprzedaży do eBay w PLN po zmianie waluty rozliczeniowej na EUR??? Zmieniłam walutę rozliczeniową z PL na EUR aby ustawic płatności automatyczne. Teraz mam dwa salda wobe eBay: stare w PLN (saldo 200z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 185 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Lista wysyłkowa

Witam, Sprzedaje za granicą i wysyłam pocztą. Jak można wygenerować listę wysyłkową w pliku csv. żeby później bez problemu wydrukować naklejki na listy w zewnętrznym programie? Z góry dziękuje za szybką odpowiedź

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 72 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pytania do Paypal...

moje pytanie: Dlaczego na swoich stronach https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp;jsessionid=4dQDP1xGMYf11qrcjvgcQJbk12Jnd80NbZ6179nljjBwmyxmVzRJ!-1436360722?locale=pl_PL&_dyncharset=UTF-8&countrycode=PL&cmd=_help&serverInstance=9010&t=solutionTab...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 22 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Skasowane aukcje

Witam chciałam wystawic swoje Aukcje ponownie zamiast tego je usunełam czy znajde je jeszcze gdzies.Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 49 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Widoczność aukcji z ebay.pl na ebday.de

Witam, Wystawiłem aukcję na ebay.pl, dotyczącą przedmiotów w grze online. Na Ebay.de jest pełno takich aukcji ale o ile mi wiadomo, ja będąc zameldowanym w polsce nie mogę na ebay.de nic wystawiać. Czy muszę coś zaznaczyć, będąc na ebay.de, aby móc z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 32 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czas oczekiwania na odpowiedź od "Customer Support"

Jak długo czekacie na odpowiedź ze strony eBay? Wysłałem email w niedziele (5 dni temu) i do dzisiaj nie doczekałem się żadnej odpowiedzi. Napisałem również do pomocy z ebay.de - żadnej reakcji!!! Dziwi mnie fakt, że ebay.pl nie posiada infolinii (si...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 176 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

!! Uwaga !!! sprzedawca może zostać w łatwy sposób oszukany

Witajcie Musze was ostrzec przed pewnym przekrętem, wg zasad eBay w pełni legalnym, którego padłem ofiarą wczoraj. Sprawa dotyczy aukcji w trybie licytacji. System wycofywania ofert przez osoby licytujące może prowadzić do nadużyć ze strony kupująceg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 216 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal nie widzę pieniędzy

W ciągu ostatnich trzech dni sprzedałam kilka rzeczy. Klienci napisali mi, że wpłacli przez PayPal, ale ja nie widzę tych pieniędzy (przetwarzanie pojawia mi się w formie obrazka). Perwszy raz tak mam . Wcześniej od razu otrzymywałam email info o pła...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 563 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

NIEODPOWIEDZIALNY KUPUJĄCY I NADODATEK NIE CHCE PŁACIĆ... CO ROBIĆ?

Przedmiot, który wystawiłam został wylicytowany i kupiony. Na wpłatę czekam już prawie miesiąc. Dlaczego kupujący robią sobie jaja??? Co to ma być??? Zero odpowiedzialności? Założyłam sprawę, niestety nic to nie dało. Pomózcie co robić, jak domagać s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 211 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaj - zapisz na później

Witam ostatnio dokonywałem wystawiania aukcji. Lecz musiałem być zweryfikowany i takie tam bla bla. Aukcja zapisała się i teraz gdy cos wystawiam mam do wyboru napisać wszystko od nowa lub wybrać z ostatniej kopii zapisu kreatora aukcji. Kiedy kliknę...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 93 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay wymaga ode mnie założenenia konta firmowego

Witam, ostatnio pojawił się pewien problem, sprzedaje na ebay.co.uk i od niedawna nie mogę nic wystawić, ponieważ ebay wymaga ode mnie przekształcenia konta w konto firmowe. W tym momencie pojawiają się dwa pytania: 1. Czy przekształcenie konta wiąże...

Lista Sprzedaży , pytanie ....

Witam Miło Pytanie pewnie i banalne,gdzie znajdę zestawienie sprzedaży powiedzmy za ostatni rok,czy pół. Widzę jedynie ostatnie 60 dni. Wybaczcie niewiedzę  do tej pory nie było mi to potrebne  Dziękuję za podpowiedzi

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 37 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nieodebrane zakupy

sprzedałem przedmiot . wyslalem go poleconym. odbiorca nie odebral przesylki i powrocil on do mnie.kto ponosi w tym przypadku koszta wysylki?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 103 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań