Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

problem z kupującym - co robić?

Witam! Bardzo proszę o radę! Sprzedałam na aukcji używany telefon komórkowy. Przed zapakowaniem paczki osobiście włączyłam telefon żeby skasować prywatne dane - telefon działał bez zarzutu! Po kilku dniach zadzwonił do mnie kupujący który stwierdził ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 265 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

rejestracja na ebay.com - problem z potwierdzeniem tel.

Witam, Zarejestrowałem się na ebay.com. Powiązałem swój istniejący Paypal z kontem. Przy wystawianiu aukcji poproszono mnie o potwierdzenie numeru tel. Podaję swój polski numer ale nie che przyjąć. Czy tylko użytkownicy z usa mogą wystawiać na ebay.c...

ile zaplace za wystawienie

witam mam do sprzedania budynek wielofunkcyjny wart 4 000 000 pln ile zaplace za wystawienie ogloszenia oraz na jak dlugo moge wystawic

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

E-Papierosy i płyny

Czy na e-bay można sprzedawać e-papierosy i płyny do ich napełniania? Chodzi oczywiście o płyny (liquidy) z nikotyna.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1420 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay zawiesil nie slusznie konto, zginelo 2880EUR z ebay.de

witam Wczoraj ebay polska, zablokowal nasze konto firmowe za brak platnosci. Pomino ze ebay sam sciaga sobie oplaty z naszego konta bankowego(karty kredytowej). Zostaly usuniete wszystkie artykuly ze sklepu, sklep, oraz wszyscy klienci. Artykuly sprz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 250 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PAYPAL Prowizja a Koszt Uzyskania Przychodu

witam serdecznie wiadomo że paypal nie wystawia faktur za pobrane prowizje od sprzedaży. czy ktoś z was wlicza to w koszty działalności, jeśli tak to na jakiej podstawie i w jaki sposób  z gory dziekuje za wszelką pomoc. pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 470 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie moge zweryfikowac konta ebay

Konto mam od paru latNie moge zweryfikowac konta a chcialbym sprzedawac przedmioty za granice. Konto paypal mam zweryfikowane.Dochodze do etapu:klikam w linki (obojetnie w ktory a i tak wyskakuje pozniej ten sam blad) weryfikacja kartatelefoniczniepo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 319 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawianie aukcji w UK

Witam, chciałbym wystawić aukcję na ebay w UK, jednak kiedy dochodzę do końca i klikam Kontynuuj przeprowadza mnie na ebay.de, co muszę zrobić aby coś takiego mi się nie zdarzało? z góry dziękuję za odpowiedź.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 55 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Aktywacja konta eBay

Witam, Podczas wystawiania pierwszej aukcji wyskoczyło mi okienko o potrzebie aktywacji konta. Do wyboru miałe telefon, kartę kredytową lub list. Wybrałem list, ale czekam już 7 dzień a przesyłki nadal nie ma. W między czasie dorobiłem się karty kred...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1317 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Panie Panowie pomozcie.

Sprzedalem towar, towar dlugo szedl do kupujacego, w tym czasie zdazylem Paypalem odyz oddac pieniadze kupujacemu gdyz zazadal zwrotu. Towar dotarl i z kupujacym wszystko jest ok ale Ebay teraz chce ode mnie te same kwoty abym jemu oddal z tytulu Pri...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 60 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak obciążenia za wystawiony przedmiot

W podumowaniu brak kwoty, która należy ujścić. Faktura, komunikat: w tej chwili nie masz żadnych faktur. We wszystkich działaniach na koncie również nie ma żadnej kowty. Data wystawienia przedmiotu: 12 lipca. Nie został sprzedany.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 41 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Panie Panowie pomozcie.

Sprzedalem towar, towar dlugo szedl do kupujacego, w tym czasie zdazylem Paypalem odyz oddac pieniadze kupujacemu gdyz zazadal zwrotu. Towar dotarl i z kupujacym wszystko jest ok ale Ebay teraz chce ode mnie te same kwoty abym jemu oddal z tytulu Pri...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 17 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Panie Panowie pomozcie.

Sprzedalem towar, towar dlugo szedl do kupujacego, w tym czasie zdazylem Paypalem odyz oddac pieniadze kupujacemu gdyz zazadal zwrotu. Towar dotarl i z kupujacym wszystko jest ok ale Ebay teraz chce ode mnie te same kwoty abym jemu oddal z tytulu Pri...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 16 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż za granica poprzez ebay.pl

WitamZaczynam sprzedać produktów w Belgi.I chciał bym się dowiedzieć czy mogę wystawiać produkty na terenie Belgi korzystając z ebay.pl ? nie znam francuskiego a aukcje będą w jezyku Ang. Prosił bym o pomoc - ebay jest dla mnie nowością.Pozdrawiam

Autorzy z największą liczbą podziękowań