Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Weryfikacja i kod przez telefon - totalne bzdury ?!

Próbuję dokonać weryfikacji przez telefon aby otrzymać kod - dzwonią matoły - automat każe nacisnąć np. krzyżyk lub cyfrę 7 i ... się rozłączają !Co to jest ?! czytam na forum, że listownie weryfikacja trwa długo a poza tym listy często nie docierają...

Rozwiązane! Sprzedaż wielu przedmiotów i dodawanie ilości dostępnych

Witam prosze o pomoc w następujących pytaniach Jestem sprzedawcą i widzę że jakiś sprzedający ma np. 1500 sprzedanych np. płyt CDw niektórych momentach widać ż ema ustawiona cenę zaporowa powiedzmy x10 cena, rozumiem że robi to po to bo naprzykład oc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1512 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ilość obserwujących aukcję.

Jak ustawić, żeby na moich wystawionych aukcjach widać było ilość obserwujących je osób. Często widzę na innych aukcjach taki napis ("Obserwujący: ") na szarym polu pod ceną - wyświetlany w kolorze lub na czarno. Szukam i głowię się nad tym tematem j...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1727 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay sklep vs ebay prywatne konto.Czy warto otworzyć sklep?

witam,Mam pytanko. Od jakiegoś czasu moja sprzedaż na ebay całkiem wzrosła i mam opłaty rzędu 700pln/mc. Wystawiam na ebay.com.Zastanawiam się czy warto mi zakładać sklep czy pozostać przy koncie prywatnym ? Ilość aukcji dobija do 100tki. Z tego co w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 860 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zablokowanie możliwości sprzedaży na ebay. Dożywotnio ?

WitamPonad rok temu, sprzedaż na ebay szła znakomicie, jednak paczki z towarem zostały zatrzymane przez urząd celny. Myślałem że to potrwa kilka dni, jednak paczki otrzymałem po kilku miesiącach.Nie usunąłem aukcji a więc nie wysłałem przedmiotów, za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 399 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Enter a valid phone number

Witam, jak mogę wystawić przedmiot na ebay.com?Do tej pory robiłem to normalnie, jednak teraz na koniec ogłoszenia wyskakuje potwierdzenie nr telefonu i komunikat:"Enter a valid phone numberEnter your area code and phone number"Numer oczywiście jest ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 294 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! kategorie

Witam.Jak mogę wystawić przedmiot w kategorii której nie mogę znaleźć z opcjii wystawiania przedmiotu?Przedmioty które oferuję w sprzedaży zauwazyłem, że u konkurencji są wystawiane w kategorii :Toys & Hobbies > Action Figures > TV.Movie & Video Game...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 559 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

E-BAY nabija liczniki odwiedzin stron.

Nie wiem komu to potrzebne, ale wystawiłem właśnie ponownie 76 aukcji zakończonych i od razu na każdej jest na liczniku odwiedzin "1". Jak to możliwe, że w sekundzie ktoś, albo 76 ludzi otworzyło moje aukcje. To pic na wodę.Może ktoś z adminów odpowi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 473 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana wyglądu sklepu ebay na nowy

Witam, Wczoraj zasubskrybowałem sklep ebay (najniższa opcja) i chciałbym spersonalizować wygląd sklepu i aukcji, niestety wygląda na to, że nie mam możliwości przełączenia się na nowy sklep. Dostępne mam jedynie klasyczne motywy, w tym stylu http://w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 741 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! To jest jakas kpina !!!!

Witaj, sebastian11312,Obsługa klienta eBay przeanalizowała sprawę i ostatecznie ją rozstrzygnęła. Wysłaliśmy kupującemu pełny zwrot pieniędzy w kwocie 66,95 zł w dniu Jan 17, 2015. Zgodnie z warunkami ochrony kupujących eBay zwrot pieniędzy obejmuje ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1649 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Do sprzedaców dłużej będących na ebay LUŹNE

Czy wypełniacie, odpowiadacie na wysyłane ankiety przez ebay.Skarżycie się, że to be a to cacy albo pracownik udzielił Wam odpowedzi nie takiej jak chcecie albo odesłał Was do obsługi gdzie przemiot wystawiony.Acha przecież to tylko 3 minuty. Pozdraw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 527 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań