Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Drugie konto ebay

Witam.Mój brat założył konto na ebay.Posiadamy to samo zameldowanie.Czy też mogę założyć konto na ten sam adres?Pozdrawaim.

Gdzie założyć konto? .pl? .com? .de? co.uk?

Witajcie. Mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowaniu ebay`a. Chciałbym zacząć sprzedawać swoje rzemiosło na ebay`u. Zastanawiam się na której domenie najlepiej zarejestrować konto. Interesuje mnie sprzedaż ogólnoświatowa, w tym głównie USA, N...

ebay wprowadzil tak zwanych drugich klientow

moi drodzy chciałem zapytac jak jest w polsce mieszkam w angli i tu ebay wprowadzil tak zwanych drugich klientow czyli osby ktore maja tranzakcje 1 albo 2 albo 3 razy w miesiacu i jezeli sprzedales tylko raz w miesiacu to pieniazki otrzymasz do 21 dn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 668 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

CUSTOMERS HELP PL NAJGORSZE ZŁO DLA SPRZEDAWCY !!!

Customers help pl - dział obsługi stał się poważnym zagrożeniem dla sprzedawców !Obsługa jest mało profesjonalna, nie zna sie kompletnie na motoryzacji ich werdykty w 90% są uwłaszczające dla nas, ocena nie jest W OGÓLE obiektywna !Sprawa no klienta ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 576 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Problem z kupującym. Zwrot pieniędzy.

Witam. Mam problem jakieś 2 miesiąc temu sprzedawałem kod do xbox live gold na 12 miesięcy. Mieszkam w Anglii. Po tym jak kupujący zapłacił wysłałem mu kod w wiadomości i oznaczyłem produkt jako wysłany. Po paru dniach kupujący (chyba) chciał anulowa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1050 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot prowizji za niezapłacone przedmioty

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem, ze z moich niezapłaconych akucji nie dochodzą mi zwroty prowizji, okazało się, że asystent ds. sprzedaży był wyłączony od grudnia, nie zrobiłem tego ja (chociaż zdaję sobie sprawę, że nie mam jak tego udowodnić, p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 357 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cła, podatki i inne opłaty

Czy chcąc sprzedawać poza unią muszę zapłacić cło? Jak to wygląda? czy ktoś może mi udzielić więcej informacji na ten temat?pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 466 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak sprawdzić czy konto założone zostało na .de czy .com

Tak jak w temacie. Jak sprawdzić czy konto założone zostało na .de czy .com ?Otóż przejąłem po moim poprzedniku w pracy prowadzenie konta i za każdym razem gdy muszę coś znaleźć, zmienić w konfiguracji konta, przekierowuje mnie na angielską wersie. C...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 287 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapytanie dot. transkacji

Witam! Mam zapytanie. Jak kupi ode mnie jeden użytkownik przykładowo 3 przedmioty i wystawi mi 3 pozytywne komentarze ( wiem, że będzie się liczył jako jeden komentarz na Karcie Opinii), ale czy oceny szczegółowie ( gwiazdki w 4 kategoriach) będą lic...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 443 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wyniki wyszukiwania po nazwie i nr aukcji

Dopiero zaczynam sprzedaż mam problem proszę o pomoc. Chodzi o to że ostatnio zauważyłem spadek oglądalności moich aukcji no i sprzedaży również. Sprawdziłem jak stoją moje aukcje w wynikach wyszukiwania i nie znalazłem ani jednej a mam ich trochę. K...

Autorzy z największą liczbą podziękowań