Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! stronniczość serwisu Ebay

WitamMam problem z serwisem Ebay.Niedawno kupiłem u gościa w USA towar.Niestety dotarł uszkodzony, załozyłem spór ,sprzedawca nie odpowiadał na spór.Zamknąłem spór i wystawiłem stosowny komentarz.NA drugi dzień patrzę że komentarz został usunięty.Pis...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 696 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Brak działań serwisu Ebay w stosunku do nieuczciwych użytkowników

Witam serdecznie! Opiszę swoj problem. Dnia 31.08.2015 zakupiłem starą broszkę od użytkownika ***. Broszka dotarła do mnie w połowie września. Opisywana brosz była calkowicie nie zgodna z opisem aukcji, w związku z tym postanowił ją zwrócić sprzedawc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1089 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytania dotyczące rozpoczęcia przygody z portalem eBay i PayPal

Dzień dobry.Chciałbym zacząć korzystać z poratlu eBay. Jestem nowicjuszem w starciu z tym Portalem i PayPal'em. Więc chciałbym Was zapytać o kilka rzeczy związanych z PayPal'em:- Czy zapłatę za sprzedany przedmiot można uzyskać na moje, połączone kon...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1340 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak loginu, hasła oraz adresu email! POMOCY!

Witam serdecznie!Zakładałem konto firmowe jednak z roztargnienia zapomniałem loginu, hasła oraz co najgorsze adresu mailowego na który konto rejestrowałem. Teraz przy próbie założenia następnego konta na te dane niestety nie mogę tego zrobić ponieważ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 562 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prowizja mimo one-time payment..

HejJak to jest. Za kazdym razem jak cos sprzedam i mam naliczona prowizje (sprzedaje raczej w funtach brytyjskich) to zeruje ja przez One time payment. Mimo tego na koniec cyklu rozliczeniowego jakas prowizja mi jest naliczana w dolarach amerykanskic...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 560 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

odmowa sprzedarzy,

Klient nie płaciał 20 dni od zakupu ,załozyłam sprawę , dwie z trzech tranzakcji zgodził sie anulowac .Ale za trzecia rzecz raczył zapłacić i"kazał" sobie wysłac. ebay mnie inf ze pośba o anulowane została odrzucona ,nie otrzymam zworotu prowizji( co...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 404 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zablokowana możliwość sprzedaży

Jakiś czas temu sprzedawalem chińskie podróbki na eBay i niestety zostałem ukarany... na tą chwilę nie mogę nic sprzedawać (kupować owszem) pisałem do nich ale nie chcą mi odblokować... pytanie czy ktoś już z takiej opresji wyszedł i mógłby mi powied...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 746 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Odbiór płatności eBay

Szanowni Państwo, W jaki sposób mogę ominąć odbieranie płatności przez PayPal? W Skrill klient dostał "Transaction not allowed". Mam możliwość wystawienia produktów na ebay.com. Jak to wygląda u was? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 421 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana danych konta

Czy można zmienić wszystkie dane osobowe konta (imię, nazwisko, adres zamieszkania) zmieniając na firmowe pozostawiając tylko ten sam email?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 570 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Odnośniki do allegro

Witam, posiadam szablon allegro i zastanawia mnie, czy mogę pozostawić w nim menu, w którym znajdują się odnośniki do moich przedmiotów na allegro.Czy ebay zamknie taką aukcje i dostanę jakieś ostrzeżenie? Pozdrawiam.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 388 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Połączenie konta PayPal z kontem Ebay - problem

Witam, gdy klikam na przycisk "powiąż moje konto PayPal", przenosi mnie do paypal.com i panelu tworzenia nowego konta. Po pierwsze jest tam domyślnie ustawiony kraj USA którego nie da się zmienić. Po drugie ja mam już konto i nie chcę zakładać nowego...

Autorzy z największą liczbą podziękowań