Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Przeniesienie aukcji z wariantami z serwisu .de do .at

Witam! Mamy kilka aukcji z wariantami których stworzenie zajęło nam trochę czasu, orientuje się ktoś czy istnieje możliwość ich przeniesienia z serwisu niemieckiego na austriacki tak aby nie trzeba było tworzyć tych wariantów od nowa ? Lub też ewentu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1124 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawianie ile się czeka ? Obsługa nie odpisuje...:(

Witam , to nasze początki na Ebay i cierpliwości trochę brakuje. Wystawiłem dziś rano na próbę 2 aukcje teraz jest 13:50 i ja tych aukcji nie widzę są gdy wejdę w sprzedawane nawet nie widzę miniatur ale w wynikach wyszukiwania nigdzie nie ma, opłaty...

Pomocy, nie mogę wystawić nieruchomości na sprzedaż

Może ktoś mogłby mi pomóc? Od jakiegoś czasu próbuję wystawić nieruchomość na sprzedaż i nie mogę, bo wyskakuje mi okienko "skontaktuj sie z obsługą". Nie mam żadnych zaległości na ebay. Może robię coś nie tak? Pomóżcie!!

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 173 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Edycja sklepu na co.uk

WitamMam pewien problem mam od kilku miesięcy założony sklep na co.uk chciałem do nego dodać baner reklamowy i przygotowałem go z godnie ze wskazókami tj 1200 x 270 max 12MB i tu jest problem bo próbuje go załadować ale się nie wyświetla. Czy ktoś co...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 319 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedawca miedzynarodowy

Witajcie, co zrobić żeby być wyświetlanym na tej drugiej liście ? Miedzynarodowych sprzedawców .. konto mam od kilku lat , 20 komentarzy pozytywnych ze sprzedaży pierwszy ponad rok temu. przykładhttp://www.ebay.pl/sch/Cz%C4%99%C5%9Bci-samochodowe-Tun...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 420 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy komentarze zdobyte na ebay.pl są brane pod uwagę na DE

WitamZaczynam przygodę z ebayem i mam pytanie otóż czy jak zdobędę np 10 komentarzy na ebay.pl to czy one będą miały również wpływ na ebay.de Chodzi mi o możliowść otworzenia sklepu wystawiania większej ilości aukcji.Czy aby sprzedawać na ebay.de i s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 356 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! eBay Top-rated na co.uk

WitamMam takie pytanie uzyskałem status "Top-rated na co.uk" w moich ustawieniach jak najbardziej taki status jest wyświetlany .Niestety po wejściu na jakąkolwiek z moich aukcji wystawionych na co.uk nie ma nawet wzmianki o takim statusie Wyczytałem ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 495 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

działalność gospodarcza - sklep ebay

Witam.Chciałbym na początku roku otworzyc w pl działalnośc gospodarcza i sprzedawac na ebay.co.uk jako sklep. Stwierdziłem, że najkorzystniejsza formą rozliczania dla mnie będzie ryczałt, mam w związku z tym pytania: 1)czy muszę miec kase fiskalną (c...

Link do kosztów wysyłki

WitamZrobiłem sobie szablon aukcji eBayI mam problem, ponieważ dodałem do niego tzw kotwicę do dalszej części szablonu i ta kotwica nie działaJak to zrobić aby było dobrze.Mój link teraz wygląda tak:CLICK HERE Pomoże mi ktoś ??

Czy inne dane w e-bay, a inne w PayPal to oszustwo, czy zgodność z regulaminem.

Może ktoś mi odpowie, czy można używać innych danych osobowych w e-bay, a innych w PayPal. Jak zakładałam konta, to wydaje mi się, że wszelkie kombinacje niezgodności danych groziły zamknięciem kont. Nawet w PayPal jak jest jakakolwiek pomyłka w dany...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1710 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupujacy oszust!

witamkupujacy z chin kupil przedmiot- otworzyl sprawe ze paczki nie dostal, w miedzyczasie dostal paczke a ebay i tak zwrocilo mu pieniadze, a mi oczywiscie doliczyli do faktury. zlozylam 'tzw" odwolanie a oni pisze ze i tak rzyznaja racje kupujacemu...

Autorzy z największą liczbą podziękowań