anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy inne dane w e-bay, a inne w PayPal to oszustwo, czy zgodność z regulaminem.

Może ktoś mi odpowie, czy można używać innych danych osobowych w e-bay, a innych w PayPal. Jak zakładałam konta, to wydaje mi się, że wszelkie kombinacje niezgodności danych groziły zamknięciem kont. Nawet w PayPal jak jest jakakolwiek pomyłka w danych bankowych, to następuje blokada, czy zwrot.
W mojej sprawie oszustwa sprzedałam 4 CD na inne nazwisko, niż dostałam wpłatę i adres do wysyłki, gdzie z kolei na tych danych zgłoszono, że paczka była pusta i Paypal ukradł mi już moje pieniądze oddając na adres niezgodny z adresem e-bay, ale zgodny z PayPal.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Czy inne dane w e-bay, a inne w PayPal to oszustwo, czy zgodność z regulaminem.

ostatnio mialem przypadek, ze adres wysylkowy klienta z paypal byl inny niz ten. ktory dostalem w mejlu od ebay. wyslalem na ten z paypal

dodatkowo, jest mozliwosc ustawienia innych danych w adresie wysylkowym czyli imienia i nazwiska + adresu innych niz w adresie rejestracyjnym. 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Czy inne dane w e-bay, a inne w PayPal to oszustwo, czy zgodność z regulaminem.

Aby zapewnic sobie prawo ochrony sprzedawcy dobra praktyka jest wysylka na adres podany na Paypal.

 

Jesli zauwazysz roznice zapytaj kupujacego i popros o uaktualnienie adresu na Paypal zanim wydrukujesz nalepke.

**************************************
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Czy inne dane w e-bay, a inne w PayPal to oszustwo, czy zgodność z regulaminem.

Wydawało mi się, że adres powinien być zgodny. Mnie spotkało to, że Włoch na 2 nazwiskach okradł mnie na 330 zł + koszta haraczów Paypal w obie strony i e-bay, który uważa, że mimo, że wszystko straciłam i tak muszę zapłacic prowizję.

Ot takie prawo EU z d...... wzięte.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź