Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ograniczenia dotyczące kategorii

Witam, Chciałem wystawić swój produkt w 10 różnych wariantach kolorystycznych po 10 sztuk każde na 30 dni. Wyskoczyła mi informacja jak w załączniku, zatem zmniejszyłem liczbę sztuk do 1 sztuki, zmniejszyłem również czas trwania ofety. Mimo to Proble...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1162 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż w różnych krajach.

Sprawa wygląda tak. Jest sklep np. abcd.pl. Sklep będzie posiadał kilka wersji jezykowych w różnych krajach. Tak więc będzie abcd.fr, abcd.de, abcd.it oraz abcd.uk. Asortyment ten sam, wygląd ten sam, tylko język będzie inny. Wszystko zarządzane z po...

Dodanie grafiki pod tektem

Witam serdecznie, W jaki sposób mogę dodać grafikę pod tekstem w treści aukcji ? W menu przy wystawianiu aukcji (załącznik 1) brak jest opcji dodaj zdjęcie, czy dodaj URL. Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 938 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

E-Bay a mało wejść podczas sprzedaży. Jak zwięszyć promocję?

Witam, Mam problem związany z serwisem E-Bay.Kiedyś sprzedawałem wiele przedmiotów przez ten serwis, a moje ogłoszenie miało mnóstwo wejść. Na dzień dzisiejszy przez 7 lub 10 dni ogłoszenia zagląda na nie jedynie 12 osób.Jest to bardzo mało i sprawia...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1729 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! paypal w drodze ,wysylac towar ?

czesc paypal czesto zamraza srodki plynace na nasze konta ,czy mamy prawo wstrzymac zakupiony towar i wysłac go dopiero po otrzymaniu srodkow .??? mam cwaniaka ktory kupil odemnie towar (wyslalem szybciutko) . od 2 miesiecy kasa do mnie z paypala nie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2664 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! OSZUSTKA Z U.K. ZWRÓCIŁA INNA KURTKĘ chlo-kings

Witam. Zostałem oszukany przez kupującego z Anglii. Sprzedałem jej kurtkę Barbour w rozmiarze uk 6. Kurtkę otrzymała po czym napisała że jest dla niej za duża i że to nie jest rozmiar uk 6. Otworzyła sprawę na paypal , oczywiście mimo przesłanych dow...

nie jestem pewna jak naliczana jest prowizja przy wariantach na ebay.com

Dobry wieczór! Chcę wystawić pewne przedmioty przez ebay.com, jednak nie do końca mogę się rozeznać we wszystkich kruczkach. Rzeczy te chcę sprzedawać jako "buy it now" w różnych wariantach ilości na jednej aukcji. Np, 3 pcs, 5 pcs, 10 pcs itd. Wypeł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 446 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prawdopodobieństwo oszustwa.

Witam, jakiś czas temu wystawiłem konto do jednej z gier MMORPG, dnia wczorajszego konto udało mi się sprzedać, pieniądze zostały przelane na moje konto PayPal a ja przekazałem dane do konta (login i hasło). I na tym historia powinna się skończyć, al...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 366 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal oczekujące środki

Witam,Paypal jakis czas temu blokował wszystkie moje wpłaty na 21 dni.Wszystko byłoby ok gdyby je odblokował zgodnie z datą która jest napisana w kolumnie "data zwolnienia środków" czy jakos tak.50% faktycznie zwolnili, jednak drugą połowę dalej trzy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 737 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Adres w ramach ochrony sprzedających paypal

Witam mam krótkie pytanie. Sprzedałem typkowi sprzet i chce on inny adres wysyłkowy niż jego konto akurat w tym przypadku tradera.se. Płatność otrzymana od tego kupca ale w panelu tej transakcji on chce i ma inny adres wysyłkowy na innego człowieka. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 298 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno tylko aby wystawić negatyw

WitamKilka dni temu na niemiecki ebay kupiono ode mnie 2 metry gumy. Za kilka dni wystawiono mi negatywny komentarz ( bardzo słaba jakość, nigdy więcej u niego nie kupię). Natychmiast oddałem pieniądze i napisałem prośbę o wycofanie negatywnego komen...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 497 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dołącz do nas na Facebooku

Dołącz do nas na Facebooku! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na Facebooku.Odwiedź i polub na https://www.facebook.com/ebaypl/ Zapraszamy! Zespół eBay

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 712 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

[Sprzedawca] Problem ze zwrotami.

Witam, Kupujący otwiera spór dotyczący towaru niezgodnego z opisem.Ebay zwraca mu pieniądze.Zakupiony towar jednak zostaje poprostu przez kupującego przywłaszczony bez odesłania go do mnie.Pieniądzie tracę, towar bezpowrotnie też. Czy jest jakieś roz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1551 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań