anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupno tylko aby wystawić negatyw

Witam

Kilka dni temu na niemiecki ebay kupiono ode mnie 2 metry gumy.  Za kilka dni wystawiono mi negatywny komentarz ( bardzo słaba jakość, nigdy więcej u niego nie kupię). Natychmiast oddałem pieniądze i napisałem prośbę o wycofanie negatywnego komentarza z wytłumaczeniem że jakość jest najwyższa  , gwarantowana przez producenta itp. Oczywiście komentarza nie wycofano. Coś mnie tkneło i zacząłem sprawdzać firmy które sprzedają ten sam towar co ja. I znalazłem inne konto zarejestrowane pod tym samym adresem i nazwiskiem. Inne tylko imiona. Prawdopodobnie małżeństwo. Według mie to zakup tylko i wyłącznie po to aby wystawić mi negatywny komentarz. Co o tym sądzicie i jakie kroki podjąć w tej sprawie. Może ktoś miał do czynienia z podobnymi typami.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Kupno tylko aby wystawić negatyw

napisz poprzez kontakt z nami i wybierz podtemat jak usunac opinie, moze usuna jesli napiszesz problem

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Kupno tylko aby wystawić negatyw

niepotrzebnie oddawałeś pieniądze,gdyby oni tego chcieli to nie miałbyś wyboru

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Kupno tylko aby wystawić negatyw

Napisałem do ebaya i otrzymałem odpowiedź że "podzielają moją opinie i natychmiast usuwają negatywną opinię" Usuneli a za 2 dni kolejny negatyw.  Znowu zacząłem sprawdzać kupującego i co się okazało? To samo miasto z którego był wystawiony poprzedni negatywny komentarz, a dokładnie ulica obok (sprawdziłem na mapie). Piszę do ebay.de po raz drugi.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź