Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Generowanie etykiet DHL - etykiety nie działają

Dzień dobry, właśnie pierwszy raz zlecaliśmy przesyłki do DHL za pośrednictwem serwisu EBAY. Niestety wydrukowane etykiety nie działają w punkcie przyjęć przesyłek. Pojawia się błąd, że etykiety nie zostały zatwierdzone. Czy ktoś może wie o co chodzi...

Ograniczenie

Witam. na moje konto zostało nałożone ograniczenie z powodu "Wątpliwości, że sposób, w jaki korzystasz z usług, może nie być zgodny z zapisami Umowy z użytkownikiem eBay.". Wystawione przeze mnie przedmioty zostały usunięte, a dodawanie nowych został...

Ile czasu czeka się...

na list z kodem aktywacyjnym. Podają, że otrzymam go w ciągu kilku dni, a ja czekam od 10 listopada - jutro będzie dwa tygodnie.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2594 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z weryfikacją konta

Witam, nie wiem czy w odpowiednim miejscu piszę ale już jestem taka zła, że nie chce mi się szukać. Mam problem z weryfikacją konta, przesłane kody są nieprawidłowe, skontaktowałam się z pomocą ebay i dostałam odpowiedź, aby pozostałymi sposobami pró...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1042 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana właściciela konta eBay

Witam, Czy jest możliwośc aby aktualne konto na eBay.pl przepisac na inną osobę (oczywiście z zachowaniem komentarzy i nawet całej oferty sprzedażowej)? To znaczy aktualnie jest to konto firmowe i chodzi o to by przepisac to konto na inną jednoosobow...

Zmiana właściciela firmy

Witam, Chciałbym załozyć sklep na ebayu oczywiście ze sprzedażą zagraniczną. Planuję natomiast całą firmę sprzedać/przepisać za kilka miesięcy. I tu moje pytanie. Co wtedy dzieje się ze sklepem na ebayu? Czy można zmienić dane na ebayu na dane nowej ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 727 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Abonament za Sklep Ebay a Prowizje

Witam.Prowadzę sklep w ebay.de. Chciałbym wykupić abonament za sklep, interesuje mnie ten średni czyli Top-Shop. Wiem że w Polsce jest on tańszy. Widziałem że jeśli wykupię go na ebay.pl to ilość aukcji do wystawienia wszędzie będzie taka jak powinna...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 907 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

usunięcie zamówienia

Witam,Klient kupił 3 sztuki na jednej aukcji, mam dostępne tylko dwie. W jaki sposób mogę usunąćjedną i zwrócić mu pieniądze tylko za jedną sztukę?Z góry dziękuję za odp

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 113 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wstrzymane środki Paypal

Witam, Kiedy Paypal przestanie wstrzymywać moje środki na rachunku głównym z tytułu sprzedaży na eBay ? Posiadam już 10 komentarzy, oraz transakcje na 3 strony. Ktoś się orientuje, kiedy te wstrzymania zostaną usuniętę ? - na chwilę obecną musiałem z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 764 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

obsługa klienta ebay pl awaria ?

Napisałam 2 wiadomości do obsługi klienta ebay pl - już minęło kilka dni i żadnej odpowiedzi . Czy jest jakaś awaria itp ? Wcześniej bez problemu - szybko otrzymywałam odpowiedź .

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 613 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zly kod aktywacyjny

witam, doszedl do mnie dzis list z kodem weryfikacyjnym, lecz po wpisaniu kod pisze sie kod jest nie rawidlowy... Co mam teraz zrobic ? Nie bede czekal znowu 2 tyg az rzyjdzie kolejny list, pomozcie

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 282 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prestshop - Kod błędu: 20.1.10 : 2016-10-18 06:50:00 : signin.ebay.pl

Może ktoś pomoże bo na EBay nie ma chyba co liczyć . Chciałem połączyć eBay z Presta shop i mam cały czas problem przy logowaniu wyskakuje mi "Wystąpił błąd podczas przekazywania informacji od firmy, z której nastąpiło przekierowanie do serwisu eBay....

Czy można zablokować sprzedaż dla nowych kont?

Wystawiam przedmiot i ciągle kupują mi go jacyś użytkownicy nie posiadający komentarzy po czym proszą o invoice do PayPala. Wiem, że to przekręt, ale jak mam zablokować im sprzedaż, bo przez to nie mogę w normalny sposób sprzedać przedmiotu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 392 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapłata prowizji - błąd

Witam.Ostatnio zdaża mi się błąd przy probie zaplaty prowizji o treści:Excessive Payment AmountThis amount exceeds the payment limits on the account. Lub na ebay.pl:Zbyt wysoka kwota płatnościTa kwota przekracza limity płatności określone dla konta. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 644 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań