Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak rozkrecić sprzedaż na polskim koncie ebay za granicą

Witam,zaczynam sprzedaż ne ebayu cześci motoryzacyjnych lecz widzę że nikt ich nie odwiedza wysyłke mam ustawioną na cały świat . Wystawiłem na polskim ebayu bo chce z czasem uzyskac TOP SELLERA czy moja strategia na sprzedaz na ebayu ma dobry kierun...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1426 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przekształcenie konta paypal na konto spółki

Witam mam takie pytanie mianowicie chce swoje konto prywatne paypal rozszeżyc do konta firmowego ale nie wiem co mam wybrać . Posiadam spółke Sp. z o.o. tylko niewiem jaką opcje wybrać z dostępnych http://prntscr.com/ftl656 prosze o pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 542 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Co dalej ? Doradzcie proszę !

Sprzedaję na eBay.com drogą galanterię (głównie torebki droższych firm) i mam oczywiście limit, miesięcznie sprzedaż za max 3500 zł.Wysłałem prozbę o zwiększenie limitu, dostałem odpowiedz że muszę założyć konto firmowe, to wtedy rozważą podwyższenie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1017 Wyświetlenia
  • 18 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący chce mnie oszukać!

Sprzedałam 2 sztuki perfum do Armenii. Kupujący już po 2 dniach od zakupu wystawił mi negatywa ponieważ nie wpisałam nr przesyłki. W warunkach aukcji mam napisaną wysyłkę w ciągu 5 dni. Teraz kupujący pisze do mnie, że paczkę odebrał ale w kopercie b...

Mały sklep czy zwykłe konto firmowe.

Witam, chcałbym Was prosić o pomoc w doborze formy sprzedaży(sklep czy zwykła sprzedaż)Prowadze działalność gospodarczą, jestem producentem przedmiotu który od roku sprzedaję na allegro a teraz czas na ebay(cel- sprzedaż poza kraj) Na allegro mam dwi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3328 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak walczyć z reklamacjami

Witam serdecznie,Może tak na sam początek wyjaśnie czym się zajmuję  Od dwóch lat prowadzę własną działalność gospodarczą na terenie UK i zajmuję się sprzedażą mebli, poprzez zakup u polskiego producenta, wysyłkę na mój magazyn w UK i skończywszy na...

Niechący zmieniłem konto na firmowe

Nie wiem co mnie podkusiło, chyba stwierdzilem ze fajnie tak... w koncu mam zarejestrowana dzialaność i kliknąłem. Okazuje sie ze odwrócenie tego procesu nie jest możliwe a konto mam juz pare ladnych lat i zebralem troche komentarzy wiec nie usmiecha...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 273 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Ograniczenie sprzedaży, a zaległa prowizja dla serwisu Ebay

Hej, mam pytanie czy blokada wystawiania przedmiotów w serwisie Ebay jest zależna od wysokości należnej prowizji z poprzednich sprzedaży. Konto nie ma nałożonych ograniczeń z tytułu zbyt późno opłaconych faktur, ale ma blokadę na wystawianie przedmio...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 332 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak można wystawić aukcje bez odgórnie narzuconej formy płatności przez serwis?

Czesć wszystkim Kilka dni temu natknąłem się na aukcje z płytami pewnej osoby, która wystawia swoje używane kompakty. Wszystko byłoby zrozumiałe, gdyby w ustawieniach tj w wyświetlanych formach płatności wyświetlała się też płatność via PayPal, tak o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 408 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Hej, mam problem...dodałam pierwszą rzecz na ebuy

Dodałam pierwszą rzecz na swoim koncie, podałam numer konta w ustawieniach, natomiast nie posiadam paypal i nie planuje jego założyć... jakos opinie na jego temat mnie nie przekonują do korzystania z niego. I tu się zaczynają schody... na aukcji widn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 418 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Waluta Rozliczeniowa Euro

Dzień dobry, mam takie pytanie mianowicie nie mogłem wystawiać nowych przedmiotów i wyskakiwał mi komunikat, że muszę zmienić walutę rozliczeniową także postąpiłem według instrukcji i zmienił na Euro i czy teraz jak coś sprzedam to prowizja od sprzed...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 393 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

JAK ebay z paypal okrada sprzedawców

http://community.ebay.com/t5/Buying-Selling-Basics/How-to-steal-with-ebay/qaq-p/26819673 At the first I need to tell what happen.I put item on ebay - it was old, working typewriter UNDERWOOD (Underwood Vintage Typewriter No. 5 Serial Number 2222462-5...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 578 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Ograniczenia dla kupującego ustawienia sprzedaży

Witajcie mam takie pytanie odnośnie wymogów jakie musi spełnić kupujący aby mógł kupić towar a więc: Na których koncie odnotowano naruszenia zasad (4) w ciągu 6 miesiąca(ęcy) - jaka to zasada lub gdzie odszukać tej zasady lub tych zasad ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 489 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań