Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Oszustwo

Witam. Mam problem, ponieważ zakupiłem przedmiot na aukcji, był kontakt ze sprzedawcą, został dokonany zwykły przelew. Sprzedawca zapewniał że przedmiot został wysłany i będzie za 2 dni, po 2 dniach niestety cisza. Wysłałem zapytanie do sprzedawcy to...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 463 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Problem z wyszukiwaniem przedmiotow w okreslonej lokalizacji

Witam, prosze o informacje czy jest jakis problem techniczny czy to moze ja musze szukac wyjasnienia u siebie. Mianowicie chodzi o to ze nie moge wbic konkretnej lokalizacji podczas wyszukiwania przedmiotu. Wpisuje konkretny niemiecki kod pocztowy i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 141 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Czy ebay i paypal oddaje pieniądze jeśli zwróci się połowę kwoty w trakcie sporu???????

WitamCzy wie ktoś jak wygląda sprawa ze zwrotami prowizji na ebay i payplu??1.Czy zwrot ne ebayu i paypaly jest przyznawany jeśli zwrócimy kupującemy połowej kwoty np. 50% wartości.Ponieważ jak miałem takaą sytuację to nie mogłem kliknąć ,, isse refu...

Oszukany .

Witam zostałem oszukany zamówiłem przedmiot ponad 2 tygodnie temu i nadal go nie widać . po wpłacie pieniedzy na konto sprzedawca zamilkł jak trup ,płaciłem zwykłym przelewem mam wszystkie dane kolesia ale nie wiadomo czy są prawdziwe założyłem spraw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 328 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pieniądze wpłacone na konto a sprzedający usunął konto

Wita. zakupiłem telefon na ebay, za przedmiot pieniądze przesłałem zaraz po zakończeniu aukcji na nr konta podany przez sprzedawcę (nie korzystałem z usługi (pay pel tylko przelałem pieniądze z prywatnego konta). Przed zakupieniem przedmiotu kontakt ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 269 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dziwna w roznicach w kwotach za produkt/wysylke

Loguje sie na moj ebay i mam liste aukcji ktore sobie wybralem do obserwacji. i zalozmy ze plyta cd jakiego kolwiek wykonawcy,na mojej liscie kosztuje 4 dol a wysylka 3 dol.Kiedy zagladam na strone aukcji tam jest napisane ze plyta kosztuje 6 dol a w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 122 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Parę kont na ebay i zagranicą na jedną osobę.??

WitamMam kilka pytań odnośnie użytkowania serwisu ebay.1.czy można posiadać parę kont na tą są osobę?2. czy można mieć naprzykład konto w Polsce a drugie za granicą?3. czy można mieć konta na ebayu i wszędzie ten sam email i paypal?4. Czy można mieć ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1042 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowy sposób na fraud

Nowy sposób, nie opisywany przewał, kupiłem przedmiot na ebay.de, wpłata na konto (u niemców bardzo częste), przelew SEPA, czekam 4 dni a niemiec otwiera mi spór o brak wpłaty, idę do banku składam reklamację bank sprawdza i potwierdza pieniądze są n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 373 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Pytania zielonego

Nigdy nic przez ebay nie kupowałem. Chciałem zamówić pare części elektrycznych, których nie moge nigdzie dostać na miejscu. Na szczęście są tutaj, niestety mają je jedynie chinole. Przewertowałem nieco informacji o sprzedawcy. Na 1000 pozytywów ma ok...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 403 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania