Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Ponowna weryfikacja PayPal ?

Zostałem poddany weryfikacji celem podniesienia limitów w ramach ustawy o zapobieganiu praniu pieniędzy w UE.Podesłałem wsie potrzebne dane czy li skany dowodu osobistego z adresem,paszportu ,rachunki za prąd i gaz z adresem.....numer buta eee nie nu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1040 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zgłosić wyłudzenie towaru i kradzież pieniedzy - za pomocą ebay????

WitamMam problem:Sprzedałem na ebay towar ( rośliny żywopłotowe) Grekowi - Ten zgłosił, że towar jest nie zgodny z opisem - uzasadniając to, iż rośliny są zmarznietę Ebay zwrocił mu ppieniądze zabierając prosto z mojego kontya paypal - nie podawając...

Rozwiązane! Uwaga wolno się śmiać admini pokasowali mi aukcje bo to były "bagnety" xD

Według pracowników ebay.pl skasowano mi aukcje gdyż były to uwaga "bagnety"........przesyłam fotki pierwszy to nóż szturmowy wz 98 i na bank nie jest to "bagnet" drugi to wz 55 no w żaden sposób nie BAGNET...teraz wolno się śmiać ;)))))

aa.jpg a.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 726 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka poza UE paczki 15-29kg

Witam, Ma ktos doswiadczenie odnosnie wysylki poza Unie? Czym najtaniej wysylac, jakie sa procedury zwiazane z clem, wysylka jako firma? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 749 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak odzyskać piniądze.

Witam wszystkich. Nie całe dwa tygodnie temu zrobiłem zakup na eBay i w trybie natychmiastowym dokonałem zapłaty za towar przez paypal. Oczywiście towary nie został wysłany i od samego początku brak kontaktu ze sprzedawcą. W jaki sposób mogę teraz od...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 241 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Szykanowanie przez administracje Ebay.pl czy zwykła niewiedza ?

Ot i dostałem wiadomość od Ebay.plWitaj pestek1,Zauważyliśmy, że przedmioty oferowane za pośrednictwem tego konta zostały wystawione niezgodnie z naszymi zasadami Noże. Zdajemy sobie sprawę, że możesz nie znać tych zasad lub że było to zwykłe przeocz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 439 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Witam, mam problem z logiem firmy

Witam, działam jestem nowy i nie wiem co jest nie tak.. Nie moge ustawić loga sklepu w: Strona główna > Mój eBay > Zarządzaj moim Sklepem > Ustawienia wyświetlania > Edytuj informacje podstawowe , tzn. wybieram logo i je uploaduje ale gdy klikam zapi...

faktura ebay alert czy u Was jest podobnie?

Witam Dostałem od ebay'a wczoraj info ze nie zapłaciłem jeszcze za fakture, a ostateczny termin to 16.01.2015 To po co w ogole wysylaja takie przypomnienie i mam alert jak sie loguję na stronę mój ebay. Czy u Was jest tak samo? napisałem z ciekawości...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 276 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczki wyslanej z Polski 11 grudnia ktora do 30 grudnia jeszcze nie dotarla do Glasgow

11 grudnia zostala wyslana do mnie paczka z Polski. Jest 30 grudnia paczka jeszcze nie dotarla. Mam informacje z Polski ze paczka doszla do Langley, natomiast Szkocka strona mowi ze oni nic takiego nigdzie nie maja i nic nie moge zrobic. Czy ktos mia...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 707 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z obrazkami na Ebay

Witam serdecznie! Może tutaj ktoś będzie mógł mi pomóc. Otóż od jakiegos czasu nie wyświetla mi jakichkolwiek obrazków, miniatur przedmiotów po wyszukiwaniu. Problem występuje we wszystkich przegladarkach, czy to Firefox, czy Chrome czy tez IE. Kasow...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 210 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

JAK DOKONAĆ WPŁATY W ZŁOTÓWKACH?

WITAM, CZY MOŻE KTOŚ DORADZIĆ JAKĄ WYBRAĆ FORMĘ PŁATNOŚCI ABY ZAPŁACIĆ W ZŁOTÓWKACH? DODAM ŻE TO PIERWSZE MOJE ZAKUPY NA EBAY I JUŻ WYBRAŁAM PRZELEW I TAM OPŁATA JEST W EURO.... PROSZĘ O POMOC, POZDRAWIAM

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2111 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana formy płatności

Witam. Niechcący zaznaczyłem formę płatności jako "przelew" zamiast Paypal i nie mogę cofnąć operacji... czy można ją jakkolwiek cofnąć - np. pisząc do Ebaya bądź do sprzedającego? (Nie, nie interesuje mnie żądanie zapłaty  )z góry dzięki

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1369 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania