anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczki wyslanej z Polski 11 grudnia ktora do 30 grudnia jeszcze nie dotarla do Glasgow

11 grudnia zostala wyslana do mnie paczka z Polski. Jest 30 grudnia paczka jeszcze nie dotarla. Mam informacje z Polski ze paczka doszla do Langley, natomiast Szkocka strona mowi ze oni nic takiego nigdzie nie maja i nic nie moge zrobic. Czy ktos mial podobna sytuacje? Czy jest cos co jednak moge zrobic?
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Paczki wyslanej z Polski 11 grudnia ktora do 30 grudnia jeszcze nie dotarla do Glasgow

a jestes pewny, ze jeszcze nie doszla, dowiedz sie na swojej poczcie, czy jej tam nie ma, bo to jest nie możliwe

ja sam w tym okresie wyslalem kilkadziesiat listow poleconych i wszystkie juz dawno doszly

na sledzenie nie masz co patrzec, bo Anglicy są leniwi i nie rejestruja przesylek, dlatego sledzenie konczy sie na Heatrow

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Paczki wyslanej z Polski 11 grudnia ktora do 30 grudnia jeszcze nie dotarla do Glasgow

Dowiadywalam sie. Nie ma, w ogole nie mieli takiej paczki. Powiedzieli mi ze nic nie moge zrobic, no co najwyzej czekac.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź