Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Problem z payall

Witam,Kupilam ramki placac sprzedawcy przelewem i w terminie.Po czym dostaje mail-e od Paypal z upomnieniem i odsetkami.Zaznaczam ze konta na paypall NIE MAM !Co teraz powinnam zrobic?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 376 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapłata przelewem po otrzymaniu zwrotu

Cześć, najprawdopodobniej zostałem oszukany. Zamówiłem telefon i zapłaciłem kartą. Sprzedawca zaznaczył, że przy zapłacie przez paypala trzeba wybrać droższą opcję przesyłki. Okazało się, że zapłata kartą to de facto zapłata przez paypala, a że wybra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 520 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak weryfikować kartę MasterCard skoro mogę wpisać tylko kartę Visa ?

Musiałem założyć nowe konto Ebay. Używam na nim tego samego adresu PayPal oraz tej samej karty jakich używałem poprzednio. Zakupiłem na nowym koncie jeden przedmiot i teraz Ebay chce ode mnie weryfikacji karty w celu zdjęcia limitów. Nie mogę tego je...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 329 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

reklamacja i komentarz

W styczniu kupiłam płytę CD, jak się okazało miała fabryczną wadę. Kontaktowałam się ze sklepem, wysłałam zdjęcia, kontaktowałam się także z PayPal aby dowiedzieć się jak odesłać przedmiot w ramach bezpłatnej wysyłki.Sprzedawca napisał, że wyśle mi d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 769 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Pomocy. Moja paczka zaginęła lub jest przetrzymywana w Polsce.

Dzień dobry, Od dwóch tygodni piszę z nadawcą wiadomości w sprawie tej paczki. Wczoraj dostałam nr śledzenia przesyłki od tego użytkownika i okazało się że: Moja przesyłka zaginęła (?) zaraz po dotarciu do Warszawy.Przyjęto w Polsce 2017-01-10 20:56,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 10099 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakładać spór czy czekać na paczkę ?

Towar kupiono z USA w dniu 01 stycznia poprzez PayPal i jest objęty ochroną kupujących. Przesyłka to "USPS First Class Mail International / First Class Package International Service". Szacowana dostawa: w ciągu 9-15 dni roboczych.Śledzenie przesyłki:...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 829 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwroty towarów i kosztów w UK

Dzień dobry, Spotkała mnie dziwna rzecz. Sprzedajemy nasz towar na cały świat. Ostatnio wysłaliśmy paczkę do UK i facet zgłosił że towar jest wadliwy. Poprosiliśmy więc o odesłanie towaru i chcieliśmy odać mu pieniądze. Facet powiedział że nie ma zam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1143 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kontakt z ebay w języku polskim

Założyłem konto na ebay.co.uk. Przeniosłem i przerejestrowałem konto na czacie angielskim na ebay.pl. Myślełem że od tej pory mam możliwość zgłaszania spraw do ebay w języku polskim i że odpowiedzi również będę otrzymywał w naszym języku. Niestety na...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 732 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prawa do zdjęć

Kupuję stare zdjęcia na ebay.de.Zdjęcia na aukcjach są opanowane znakiem wodnym sprzedającego.Moje pytanie brzmi: czy każdy i wszędzie może wykorzystywać w necie skopiowane foty z aukcji?Mam na myśli strony na fb.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 546 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup

Witam wczoraj zakupiłem na ebay 2 produkty u jednego sprzedawcy lecz za jedno zapłaciłem a za 2gie nie i poprosiłem o anulowanie i jak nazłość wysłali mi do anulowania zapłacony przedmiot a chciałem anulować ten nie zapłacony i co w tym przypadku zro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 669 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak odebrać pieniądze przez PayPal??

Witam potrzebuje pomocy i iformacji.Klient kupiuł produkt na eBay przez PayPAl i po wejsciu na PayPal nie mam żądnej gotóki. Dodam że konto mam założone 1 raz ale w gónymj rogu widnieje informacja że dane uzułepłniłem n 100% o co może chodizć. Proszę...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 607 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania