anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Witam

 

W związku ze zmianami na ebay w sprawie tych nowych opcji płatności trzeba zaktualizować dane konta tak też zrobiłam ale ciągle mam wyświetlany komunikat " Zaktualizuj informacje o swojej tożsamości" mimo iż wysłałam skan dowodu osobistego.

 

Te dane chyba weryfikuje jakaś maszyna z automatu...

 

Wiecie może w czym  może być problem (dane sprawdzałam kilkanaście razy i są poprawne)?

Napisałam dwa maile do "pomocy" ale narazie nikt nie odpisał.

 

 

Wiadomość 1 z 87
ostatnia odpowiedź
86 ODPOW. 86

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Mam to samo, chcą ode mnie skan ID - ???

Wiadomość 2 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

A wysyłałeś skan jakiego dokumentu? Ja Dowodu Osobistego.

 

Może problem jest w tym że na Dowodzie osobistym niema adresu i nie mogą zweryfikować?

 

 

Wiadomość 3 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

znikły Ci czy ciagle je masz?

Wiadomość 4 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Mimo iż sprawdzałam poprawność kalikancie razy i kilka razy wysyłałam im skan Dowodu osobistego, nadal mam ten komunikat żeby uaktualnić dane bo są niewystarczające ;/

 

Myślałam żeby wymienić prawo jazdy, ale dziś się dowiedziałam że na nowym i tak już niema adresu (a mam stare z miejsca byłego zamieszkania z byłym adresem)

Wiadomość 5 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

eBay działa baaaardzo powoli ostatnio. Daj im z tydzień to może ktoś z pracowników zdoła to uaktualnić. To jedna z niewielu operacji których jeszcze nie zautomatyzowali. Dlatego tyle trwa.

Wiadomość 6 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Tylko zeby do 10 sie wyrobili...

Wiadomość 7 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

grosikd
Użytkownik

U nas to samo. Zablokowane wypłaty z 2 kont eBay od 2 tygodni. Mamy spółkę cywilną. Na pytania odpowiadają hindusi, wypisują tylko formułki grzecznościowe, żadnych odpowiedzi, czeski film.

Wiadomość 8 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Mozecie zaktualizowac dane na ebay aby podpiac to konto?

 

Ja juz walcze  5 dzien i ciagle mam komunikat: "Musisz zaktualizować dane zapisane na swoim koncie, aby uniknąć w przyszłości ewentualnych problemów z wypłatami. Zaktualizuj dane konta"

 

Wysyłam im dane oraz skan Dowodu Osobistego, po czym mam podziekowania.

Wchodze na panel ogolny a tam odrazu ciagle ten sam komunikat "Musisz zaktualizować dane zapisane na swoim koncie, aby uniknąć w przyszłości ewentualnych problemów z wypłatami. Zaktualizuj dane konta"

 

Kontakt z Pomoca narazie nic nie daje, pisze zeby to recznie zweryfikowali i brak konkretnej odpowiedzi, kaza screenshoty wysylac, choc w wiadomosciach do nich nigdzie nie mozna ich zalaczyc;/

Wiadomość 9 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Nie do wiary pisalam z czatem po odeslaniu do 5 osob wreszcie sie dowiedzialam ze maja problem z jak to nazwac formularzem weryfikacyjnym dla Polakow. Chyba chodzi o inny typ zapisu daty urodzenia. Maja to zmienic i raport zostal w tej sprawie napisany. 4 dni przez 10 lipca gdy mam miec zweryfikowane konto...

 

Tylko ja jestem z Polski na ebay czy  inni nie mieli tego problemu?

Wiadomość 10 z 87
ostatnia odpowiedź