anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Witam

 

W związku ze zmianami na ebay w sprawie tych nowych opcji płatności trzeba zaktualizować dane konta tak też zrobiłam ale ciągle mam wyświetlany komunikat " Zaktualizuj informacje o swojej tożsamości" mimo iż wysłałam skan dowodu osobistego.

 

Te dane chyba weryfikuje jakaś maszyna z automatu...

 

Wiecie może w czym  może być problem (dane sprawdzałam kilkanaście razy i są poprawne)?

Napisałam dwa maile do "pomocy" ale narazie nikt nie odpisał.

 

 

Wiadomość 1 z 87
ostatnia odpowiedź
86 ODPOW. 86

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

 

Nie do wiary pisalam z czatem po odeslaniu do 5 osob wreszcie sie dowiedzialam"

 

 

ten użytkownik  znalazł jego wpis est na pierwszej stronie tego wątku

wiec napis do niego, bezpośredno, jak to mu sie udało

Wiadomość 51 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Dzisiaj wyłączyli  mi wszystkie oferty , zatrzymane mam 9tyś euro   i zakaz sprzedaży.Oczywiście w dalszym ciągu walczę z aktualizacją kontą którą rozwalił mi sam ebay .Wpisali mi typ konta spółka osobowa ,a ja mam przedsiębiorca jednoosobowy z możliwoscią zatrudnienia do 7 osób.Gdy w końcu zrozumieli gdzie jest błąd nakazali mi zmienic typ konta ,lecz wyskakuje błąd i nic nie można zrobić .Miałem jednego konsultanta który wszystko dokładnie sprawdził i napisał że jak wyskoczy błąd to prosze   o kontakt .Kontakt rozpoczął nowy  wszystko zaczeło się od początku .Także myślę że skończy się to tak samo jak miałem dwa lata temu na Amazon ,czyli blokadą kasy na 4 miesiące  i oczywiście aktualizacji do dzisiaj nie moge zrobić na Amazon poprawnie i koniec sprzedaży.Myślę że będę musiał całą sprzedaż zacząć od początku na drugim moim koncie gdzie mam małą sprzedaż lecz konto działa prawidłowo,ale za to opłaty są dwa razy droższe .

Wiadomość 52 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Zapomnij o czacie  , jakiś czas temu zablokowali czat z powodu problemów z działaniem  płatności i aktualizacją konta  wszyscy  o tym chcą rozmawiać ,więc zablokowali.Dzisiaj ponownie chciałem zmienic typ konta  i wyskoczył mi numer telefonu .Zadzwoniłem a tu w telefonie słyszę że nie aktywny   i prosze pisac email , także zostawił nas ebay  i ma gdzieś

sprzedawców z Polski

Wiadomość 53 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Sprzedawców z Polski ebay ma gdzieś  ale kasę od nich ciągle lubi-myślę że obecnie to przekształciło się w miłość ebay do naszych pieniędzy,a trzepią nas jak nigdy przedtem-przy zerowym poziomie obsługi.

Wiadomość 54 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Cześć , jaką masz działalność ,jednoosobową, czy spółkę ? Ja mam błąd ponieważ w ustawieniach konta tam gdzie miałem przedsiębiorca jednoosobowy ,dziwnym trafem mam spółkę osobową  i dlatego ,a do tego nie można tego zmienić, ponieważ wyskakuje błąd.Nigdy nie aktualizujemy konta ,ponieważ domagają się konta bankowego na nazwę firmy ,a nie jak ja mam na imię  i nazwisko.Przed wczoraj trafiłem na gościa z obsługi który załapał błąd  i chciał mi pomóc   jak to zmienić ,jednak po ponownym kontakcie już inna obsługa   i wszystko padło ,tak jakby wcale nie mieli historii wiadomosci .Kilka dziesiąt razy wysyłałem z rzuty  i dalej domagają się z rzutów z ekranu.Zauważyłem że konta ebay które przynosza dochody są skazane na zamknięcie  i trzeba będzie startowac z nowego konta lub z konta  o mniejszych dochodach  .Mam dwa konta na których wszystko działa prawidłowo  i już przenosze całą ofertę na te konta

Wiadomość 55 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Czy wszystko masz już ustawione  ? , mam ten sam przypadek  ,co to jest ten  HRB .Mnie jeszcze nie proszono  o ten numer .Nie mogę w żaden sposób zmienić profilu na przedsiębiorca jednoosobowy ,ponieważ wyskakuje błąd .

Wiadomość 56 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Mam to samo i nie potrafię tego zmienić. Podczas próby zmiany przekierowuje mnie do strony z informacjami na temat płatnosci.

Wiadomość 57 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Prosze  o pomoc przy zmianie typu konta ze spółki osobowej na przedsiębiorca jednosoobowy ,pisałem na czcie na facebooku   i nikt mi nie pomoże

Wiadomość 58 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

u mnie to samo, ten sam błąd, działalność jednoosobowa a nie spółka cywilna, też niby wyłapali i weryfikacja ręczna od wczoraj, blokada niby zdjęta ale kasa nie rusza z miejsca, data do wypłat w ustawieniach widnieje na 04.08, czyli jutro; dam znać czy coś się zmieniło, mam nadzieje że tak; też nie mogę zmienić na jednoosobową działalność, taki ich błąd serwisu, jesteśmy zdani na ich łaskę...  przecież normalne to do końca nie jest, jak tak można ludziom robić?! totalnie tego nie rozumiem... jeżeli np te pieniądze to główne źródło dochodu... brak słów...

Wiadomość 59 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

dokładnie ten sam problem; a kasa zablokowana?!

Wiadomość 60 z 87
ostatnia odpowiedź