Dla sprzedawców
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Drugie konto na ebay.

Czy mozna załozyć drugie konto na ebay ( prywatne ) , czy przy nowym koncie też trzeba czekać 3 miesiące i mieć 10 komentarzy aby np. coś sprzedać od czasu do czasu na ebay.com.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 589 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedałem - spór - brak możliwości zakończenia sporu!

Witam kolegów,Mam spory problem z kupujacym i ebay! Sprzedałem do Indonezji lampę. Dość długo czekałem na wpłatę od kupującego ale ją dostałem. Wysłałem przedmiot Pocztą Polską ekonomiczną, przesyłka szła 2,5 tygodnia do Indonezji gdzie na 1 miesiąc ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 489 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mamy problem z wyświetleniem tej strony

Nie można zakończyć wystawiania aukcji, ponieważ pojawia się komunikat: Przepraszamy za utrudnienia Mamy problem z wyświetleniem tej strony Od kilku dni to samo, jedyna odpowiedź na email to żeby wyczyścić ciasteczka. Z desperacji próbuję na 2 komput...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 575 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwsza sprzedaż na ebay i problem z podejrzanym użytkownikiem

Witajcie. Otóż pierwszy raz coś sprzedaję na ebayu. Wystawiłem laptopa. Po paru dniach ktoś go kupił. Zauważyłem w proflu, że osoba jest z Polski. W takim razie wysłałem wiadomość czy może mi zapłacić przelewem ponieważ nie lubię PayPal'a. Okazało si...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 722 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Gdzie ochrona sprzedających?!

Sprzedałem towar , wysłałem listem poleconym rejestrowanym miejsce przeznaczenia Brazylia - Sao Paulo , odziwo na stronie sledzenia Poczty Polskiej odnotowane że po 2 dniach już została przyjęta do Sao Paulo , myslałem "jest dobrze" Jakie było moje r...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2861 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

oszustwo

witam mam pytanie i problem chce sprzedac telefon iphone za 800f i gdy go pierwszy raz wystawilam trafil sie kupujacy z nigerii oszust oczywiscie ale ja jeszcze o tym nie wiedzialam zadowolona ze tel ktos kupil bo myslalam ze bedzie problem bo drogi ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 365 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy padłem ofiarą oszustwa?

Witam, mam dość poważny problem. Sprzedałem aparat cyforwy za kwotę 2200 zł plus przesyłka, Panu z USA. Prosił on o wysyłkę do Nigerii, dostałem wiadomość od PayPalu, która powiedziała mi (po angielsku) że należy podać numer przesyłki żeby otrzymać p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 964 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Case o zwrot kasy w momencie kiedy paczka w drodze ?

Mozecie mi wyjasnic na jakiej zasadzie to dziala ? Kupujacy zaplacil, dostaje informacje z numerem paczki oraz link do strony Poczty Polskiejna ktorej widac wyraznie ze potrzeba 23 dni na dostarczenie. Paczka bujala sie 8 dnipo polskich urzedach celn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1899 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Towar wysłany i odebrany -> spór

Niedawno użytkownik kupił odemnie dogecoin'y dostał je na podany adres portfela a po 10 dniach zaznaczył opcje brak autoryzacji tym samym straciłem kasę i dogecoiny. Jak walczyć z paypalem? Czy da się sprzedawać bez paypala?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 717 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Faktura - rachunek za pobrane prowizje

Witam,proszę o radę.1 pytanie: Niedawno założyłam konto na ebayu oraz paypal jako firma. Chiałabym otrzymywać co miesiąc faktury, lub jakieś rachunki aby móc odliczać sobie koszty. Wydrukowałam sobie fakturę z ebaya za ostatni miesiąc, ale nie ma tam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2068 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada uzytkownika

Witam, Czy jest taka możliwośc by zablokowac innego użytkownika by ten nie widział moich aukcji? Problem tkwi w tym iz przyczepił się taki jeden i ciągle kopiuje moje aukcje..w sensie pomysły na nie. Jego konto to praktycznie kopia mojego.Mozna coś z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 628 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Negatyw po miesiącu...

Witam. Miesiąc temu sprzedałem biżuterię pewnwj osobie. Po miesiącu czasu wystawiła mi negatywa że wypadło jej oczo z biżuterii. Równie dobrze mogło to być z jej winy. Z resztą czy po takim czasie może mi wystawić negatywa za takie coś ???

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 492 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

faktura

hej.chcialam wydrukowac fakture dla kupujacego bezposrednio z ebay,ale jakos nie idzie.prosze opomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 650 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie wiem czy wpłacono mi pieniądze, nie mam paypal

Witam.Sprzedałam przedmiot, nie mam PayPal, tylko wybrałam formę płatności za mój wystawiony przedmiot jako przelew.W zakładce "sprzedane" w "Płatnosciach" jest w otrzymanych 41 zł na zielono. Natomiast wyświetla mi się wiadomość, komunikat: Oczekują...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 519 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania