Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

z polskiego na angielski

Za przedmioty zakupione 19/09/2009 zapłaciłem przez paypal 29/09/2009 i do teraz nie otrzymałem paczki. Czy o te przedmioty Ci chodzi? Jeżeli nie to proszę wyjaśnienie. Natomiast, jeżeli chodzi o przedmioty zakupione 07-08/09/2009 to nie ma problemu,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 49 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski na Angielski

Jeśli masz ten element to wystaw na aukcje ebay 3 sztuki. element- chodzi mi o część do kołowrotka

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

a pol na ang

naprawde bardzo mi przykro ze tak wyszlo ale western union to jedyna mozliwosc przeslania pieniedzy. mam nadzieje ze Pni sie zgodzi.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 54 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

z pol na angielski . z gory bardzo dziekuje. PILNE

witam ma problem z karta i musze niezwlocznie skontaktowac sie ze spredajaca i wyslac pieniadze western union. prosze o pretlumaczenie ponizszych zdan bardzoooo dziekuje. wiem ze to jest kilka zdan ale mam nadziej ze znajdzie ie pomocna osoba ktora z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 112 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z angielskiego na polski

Proszę o przetłumaczenie tekstu z opisu aukcji: May be shiny, in some instances dust jackets are not included, no missing pages, no damage to binding, may have a remainder mark. Payment due within 24 hours or items will be closed and relisted. Immedi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 61 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z Polskiego na Angielski

[Ebay, odpisał: "Możliwe, że sprzedający ustalił ograniczenie opisane w komunikacie tylko dla konkretnych aukcji. Jeżeli chcesz kupić stemple, skontaktuj się ze sprzedającym i poproś o zwolnienie Cię z blokady." Czy mogę prosić o zdjęcie blokady na t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 47 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z Niemieckiego na Polski

Witam ! Proszę o przetłumaczenie w miarę możliwości z Góry bardzo dziękuję. 1.Teilweise können Aussenspiegel oder andere Zurüstteile fehlen. Neuwertiger Zustand. Ohne Originalverpackung. 2.Bitte beachten Sie auch meine weiteren Auktionen und sparen e...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 83 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z Ang, na Pol.

Hello, Thanks for your purchase, we have already shipped the item, It's about 14-20days you can received. Please wait Patiently. Sorry for late shipping because of china national day holiday, please kindly understand,Thanks.Any questions, please feel...

Z Pol. na Ang. dzięki

Paczka została zwrócona do chin z dniem 30.09.2009r Oto kopia nadania paczki. Jeszcze to proszę: Nie wysłałem paczki śledzonej on-line ponieważ jest bardzo droga kosztowała by mnie tyle ile zakupiony towar wysłałem paczke listem poleconym .

Angielski / Polski - bardzo proszę o przetłumaczenie

Witaj Marku, proszę przetłumacz mi to + ten post poniżej. Z góry dzięki za pomoc I've ship your items earlier today. I'll get the tracking number tomorrow and will let you know what it is. Sorry, I forgot to make a note of it.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 64 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niemiecki na polski. Proszę o przetłumaczenie.

Danke für Ihre Nachricht und das Angebot. Ich sehe mir am Samstag eine Haube in Münster an. Die ist auch etwas beschädigt. Sollte diese schlechter sein als Ihre komme ich auf Ihr Angebot zurück, ist ja noch Zeit. Schönes Wochenende wünscht

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 67 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pol. na Ang.

Ile będzie kosztowała najtańsza przesyłka do Polski?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 63 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski --> Niemiecki.Proszę o tłumaczenie

Witam Będę wdzięczny za przetłumaczenie zdania: Witam.Czy pocztówka zakupiona w dniu... została juz wysłana? Pozdrawiam Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 54 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Angielski / Polski

Witaj Prosze o przetłumaczenie poniższego tekstu. Wielkie dzięki At the moment that is all I have. I never know what I wiil receive as they just come in joblots. I'll send an invoice for yhe others and whem anymore come in, I'll let you know.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania