Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Czy jest sens utrzymywac konto na Ebay ?? Do wiarusów

Rok temu założyłem konto na Ebay jakimś cudem uzbierałem przez 12 m-cy !!!!! 11 komentarzy na sprzedaży chce wystawić na ebay uk bo mam 10 pozytywów ze sprzedaży a oni że mam założyć firmę bo po przeglądzie sprzedaży to jest działalność gospodarcza (...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 65 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polska firma chce rozpocząć sprzedaż w DE

Witam, chcielibyśmy zacząć sprzedawać na ebay.de jako polska firma ale mam kilka pytań(dodam że nigdy nie mieliśmy do czynienia ze sprzedażą za granice); 1: Czym wysyłacie paczki bo cena pp 70zł za 1 Kg paczkę to za dużo 2: Co z fakturami i paragonam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 378 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nagły zakaz sprzedaży za granicę - mam zbudować pozytywną opinię w kraju.

Witam, Chciałem (ponownie) wystawić aukcję z możliwością wysyłki na Cały świat, kiedy pojawił się poniższy komunikat: "Nie możesz zatwierdzić aukcji z powodu następujących problemów W tej chwili nie możesz prowadzić sprzedaży za granicę. Gdy zbudujes...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 429 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

od 01/2013 poczta polska podnosi mocno cennik za listy zagraniczne...

Witam, od 4tego stycznia 2013 polska poczta podnosi drastycznie ceny wysłania listów za granicę ... W związku z tym chciałbym zapytać czy ktoś tu szuka jakiegoś lepszego rozwiązania... ? Pomyślałem o zorganizowaniu wspólnie może kogoś kto mógłby wysy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 754 Wyświetlenia
  • 14 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

USA - Kupujący nie płaci, "oferta drugiej szansy" ?

Witam. Z góry wybaczcie jeśli moje pytanie jest głupie. Wystawiłem swoja pierwsza aukcję (gitara) na ebay.com. Jest zakończona, były 2 oferty. Osoba, która wygrała ma "niby" same pozytywne opinie, ale w rzeczywistości połowa opinii mówi, że nie płaci...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 77 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak możliwości wystawienia na ebay.co.uk

Witam. Jestem początkującym użytkownikiem ebay.pl. Wystawiłem już aukcje na tymże serwisie po polsku i w języku Angielskim. Niestety w przypadku polskiego e-baya jest on dosyć biedny i na 99,9 % nikt tych aukcji nie znajdzie (nawet jesli zaznaczoną m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 636 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czemu nie mogę sprzedawać na ebay.de

Witam, posiadam już konto na ebayu 90 dni, zgromadzilem takze troche komentarzy od kupujących jak i sprzedających. Liczyłem, że po 90 dniach będe mogł już sprzedawać normalnie, a tu taki komunikat: Wichtiger Hinweis für Verkäufer: Leider können Sie z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1166 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak otrzymać towar po zwóceniu pieniedzy ?

Witam Sprzedałem monetę gościowi z Niemiec. Po otrzymaniu wpłaty szybko ją wysłałem. Dostał ją po 3 dniach i stwierdził że jest fałszywa. Otworzył spór wobec mnie i chce zwrotu pieniędzy. Dodam że PayPal zablokował mi ową kwotę. Co mam w tym przypadk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 48 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomocy Limit na Ebay.De

Witam Jestem zarejstrowanym użytkownikiem na ebay.de paypal również mieszkam w niemczech od kilku lat otworzylem 2,5 miesiąca temu konto ebay firmowe lecz wyskakuje mi komunikat że mam miesięczny limit na 25 aukcji do 1000euro na wszystkie kraje sprz...

darmowa wysyłka-troskliwy klient

Hi, I bought two slurry stones from you just now - thank you - would you like to combine the postage? I realise it is free postage for me but it might save you a few zlotys. Best wishes, zaoszczędziłem dokładnie 4,20 zł

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 82 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka poza UE bez deklaracji celnej

Witam, Kilka dni temu sprzedałem kilkanaście przedmiotów, a konkretniej filmy na DVD - w sumie ok. 10 przesyłek. Wszystkie oprócz jednej nadane do UE, ta pozostała do Australii. Przez nieuwagę (po raz pierwszy wysyłam za granicę) zapomniałem do niej ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

aukcja ważna do odwołania a historia zakupów

Witam, mamy wszystkie aukcje wystawione na ebay.de w opcji : aukcja ważna do odwołania ( Gültig bis auf Widerruf ). Na bieżąco dodawaliśmy liczbę artykułów na sprzedaż, tak że aukcje wisiały od dwóch miesięcy i wciąż rosła historia zakupów. Na jednej...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 105 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność paypal z USA

Witam 11 grudnia otrzymałam płatność paypal od kupujacego z USA. Sprzedawałam używana bluzkę na ebay.com. Tego samego dnia oznaczyłam paczkę jako wysłana. Płatność ma obecnie status zakończona, mimo to nie mam pieniędzy na koncie. Doczytałam, że otrz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 45 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawianie aukcji na ebay.de - ostateczne wymogi

Witajcie, Poczytałem troche forum i mam mętlik w głowie więc chciałbym ostatecznie wyjaśnić jakie sa wymagania odnosnie sprzedazy na serwisie ebay.de (przy zalozeniu ze konto ktorym operuje zostalo zalozone na ebay.pl) A wiec moje pytania. 1) Czy to ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 111 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań