Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Vat a sprzedaz za granice

Mam następujący problem: Mam dziłalność i zarejestrowany vat EU i chce zacząć sprzedawac na ebay.uk, jesli o chodzi sprzedaż detaliczną osobie prywatnej lub "firmie bez Vat EU" tu nie mam problemu bo cena wylicytowana to cena z naszym vat, ale co zro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 222 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana kategorii między ebay.pl a ebay.de

Jako że nie mogę wystawić aukcji na ebay.de wystawiłam na ebay.pl tak żeby było ją widać w Niemczech ale w Polsce jest w kategorii Gry Towarzyskie - Planszowe a na ebay.de nie wiedzieć czemu w PC- & Videospiele , a powinna być w Spielzeug - Brettspie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 112 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z przelewem - Opcja wysyłki (paypal)

Witam.Sprzedałem przedmiot "X" za nie dużą kwotę (30zł), niechcący dałem niewłaściwą opcje dostawy:"Bezpłatny odbiór osobisty" na terenie USA,kupujacy jest z Brazyli, (oczywiście nie mam problemu z wysyłką, bo własnie z nim ustawiłem się na transakcj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wystawianie aukcji na ebay.co.uk

Witam proszę o informacje jak wystawiać aukcje na ebay.co.uk ? Na polskim ebayu wystawiłem 47 aukcji wszystko jest ok i zaznaczyłem wysyłka na cały świat Jak loguje się na ebay.co.uk aby wystawić aukcje wystawiam wszystko i jest wporządku do puki nie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2089 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

priorytet EKSPRES do Rosji

idzie ponad miesiąc RR514972415PL to dla tych co wierzą że priorytety coś dają gwarantowany termin na opcję "ekspres" to 3 dni robocze,będzie reklamacja

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 228 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

oplaty w ebay.de dla sprzedawcy z ebay.pl(konto firmowe)

Witam, Moze ktos wie? Chcialem sie zorientowac, jakie oplaty beda mnie obowiazywaly, jesli bede wystawial aukcje w ebay.de, a konto firmowe bede mial w ebay.pl. Czy beda mnie obowiazywaly niemieckie oplaty (http://pages.ebay.de/help/sell/businessfees...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2204 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de i oplaty dla firm

Witam, Mam konto prywatne zalozone na ebay.pl, chcialbym jednak sprzedawac jako firma ale w wiekszosci na ebay.de. Widzialem w opcjach konta ze moge przejsc na firmowe, wiec tutaj chyba nie bedzie problemu. Mam jednak pytanie co do oplat, jako prywat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5565 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedałem samochod na ebay.de i klient nie chce odebrać

Witam Mam problem z którym może ktoś już się spotkał. Sprzedałem na początku stycznia samochód na Ebay.de. Kupujący nie reaguje, nie dzwoni, nie pisze , kompletnie zero. Otworzyłem sprawę w centrum sporów ale nic to nie dało prócz zwrotu kosztów. Aut...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 180 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań