Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

konto na Ebay.de - jak zmienić adres z PL na DE

Witam, Mam konto załozone ok 10 lat temu na ebay.de, chcę teraz używać go do sprzedaży do Niemiec.Zmieniłem w ustawieniach adres rezydencji i adres zamieszkania na NIEMCY.Nieststy przy wystawianiu przedmiotu z domyślnie wystawia przedmiot w PL. Czy k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 499 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

APELACJA O ZWROT PŁĄTNOŚĆI OD KUPUJĄCEGO

Mam pytanie. Sprzedałem na ebay.com przedmiot, otrzymałem płatność ale niestety przesyłka wylądowała na statku i szła do stanów 2 miesiące. W tym czasie otworzył spór i ebay przyznał mu zwrot pieniędzy. W chwili obecnej kupujący ma towar i pieniądze....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 228 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Deklaracja CN22 oraz CN23. Sprzedaż na zagranicznych ebayach. Otwarcie sklepu

Witam,Chcę zacząć prowadzić sprzedaż na zagranicznych Ebay'ach. W związku z tym mam kilka pytań:1. Chcę otworzyć Sklep Ebay, ponieważ są z tego pewne korzyści- m.in. tańsze aukcje oraz dłuższy czas ich trwania. Wiem, że mogę założyć tylko jeden sklep...

Sprzedaż używanych części do USA - jakie formalności?

Witam, przejżałem kilkanaście wątków ale nie znalazłem informacji konkretnych. Chcę od czasu do czasu wystawić na ebay.com cześci używane. Jakich formalności musze dopełnić przy wysyłce paczki? Podobno wymagane są jakieś druki celne i faktura vat. cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 177 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak pogodzic sprzedaz na roznych rynkach?

Witam.Od jakiegos czasu sprzedaje poprzez ebay.co.uk. Mam zalozony na ebayu sklep, porobione kategorie i cos tam sie sprzedaje. Teraz zaczalem wystawiac przez holenderskiego ebaya, tak zeby wejsc na rynek holenderski. Problem w tym, ze potencjalny ho...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 353 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowe standardy zdjęć na ebay.de

Witam, czy ktoś coś wie na ten temat, że od jesieni wymagane będą nowe standardy zdjęć na ebay.de? Informacja taka podana jest w aktualnościach dla sprzedawców firmowych. Piszą, że zdjęcia mają być bez żadnych ramek, wstawek, napisów, ubawrwień itp. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 371 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

UWAGA NA OSZUSTÓW

Witam wszystkich może i dobrze że nie korzystamy z etgo portalu bo faktycznie oszukują ludzi i to przy pomocy pracowników eBaya.Powiem jak szybko w myśl przepisów eBay zostałem pięnie oszukany. Kupujący był z USA, kupił towar za ponad 1000 zł, za prz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 415 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z aukcjami za granicą

Cześć!Jakiś rok temu sperzedawałem na eBay z konta prywatnego i większość moich klientów było z zza granicy. Pamiętam, że przedmioty wystawiałem na polskim ebay z zaznaczeniem "wysyłka na cały świat". Potem długo nic nie wystawiałem aż do teraz. Od j...

Kradzież zdjęć

Witam Niemiecki handlowiec skopiował zdjęcia naszych wyrobów z naszej strony www i wystawia je teraz jako firmujące jego produkty.Nie chodzi tu o produkty masowe - bardziej rękodzieło.Ma ktoś pomysł jakie kroki podjąć w takiej sprawie? PozdrawiamWojt...

Opłata za zakończenie przed czasem aukcji z licytacją

Witam, przedmiot, który wystawiłam, uległ uszkodzeniu. Zakończyłam, aukcję 1 dzień przed koncem Ebay naliczył mi ok 120 zł tytułem: :Opłata za zakończenie przed czasem aukcji z licytacją: Co to za opłata???? "**** Najwyższa oferowana cena US $365,00,...

ROŚNIE NAM EBAY...

Zaobserwowałam wzrost aukcji na Ebau.pl . Np. w dniu 18 marca br było 638.543 aukcji a w dniu 25 kwiet.br było 725.895 aukcji. / dane aukcjostat/ ., ale u mnie więcej kupuje zagranica niż Polska.~~Karolina Szczecinianka~~

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 492 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

JAKI PROGRAM DO FAKTUROWANIA ebay.de

Witam, Pytanie kierowane jest dla doświadczonych ebajerowiczów  Rozpoczynam swoją przygodę z ebay.de jako przedsiębiorca. Mam wiele wątpliwości odnośnie rozliczania sprzedaży osobom fizycznym (jako sprzedaż wysyłkowa z terytorium kraju), jednak obec...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 901 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawianiem aukcji

Witam Mam problem z limitami na ebay.de. Problem polega na tym że mogę wystawić tylko 10 przedmiotów na miesiąc. Wystawiłam pierwsze 10 przedmiotów i po sprzedaży minął miesiąc a ja nadal nie mogę wystawić kolejnych 10 przedmiotów, czy ktoś coś wie n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 307 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

90 dni na zdjęcie limitu

Witam. Jak wiadomo poza ilością komentarzy aby wystawiać przedmioty na zagranicznych serwisach ebay wymagane jest aby od daty pierwszej sprzedaży minęło 90 dni. Pomijając już, że kompletną bzdurą jest okres aż 3 miesięcy, to pytanie do Was czy można ...

Autorzy z największą liczbą podziękowań