Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Negatyw i odpowiedź Ebay-skandaliczna i upokarzająca mnie jako przedsiębiorcę

Hi there, I've just received the 'stainless steel' shavetteI am extremely unhappy with this product .Firstly, it is not stainless - it's plasticAnd secondly, you have advertised it as stainless steel when it is clearly not stainless steel therefore f...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 760 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Sprzedaż do USA

Witam! Chciałbym sprzedać telefon na eBay.com ( nie ".pl" tylko ".com" ponieważ zależy mi na amerykańskiej " publiczności" ) i mam pytanie.Co trzeba zaznaczyć w tabelce sposób wysyłki/Cały świat?? Chciałbym wsyłać telefon pocztą ( dokładniej telefon ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1396 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Poczta Polska - podniosła ceny .

Dzisiaj zobaczyłem nowy cennik Poczty Polskiej - wysyłka listu poleconego piorytetowego 16,00 zł , cena wzrosła o 5,70 zł. Czy jest jeszcze sens wysyłać z numerm śledzenia ( tak wysyłałem ) , zwykły list piorytetowy zagraniczny do 50g kosztuję 5,20 a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 830 Wyświetlenia
  • 16 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

BŁĄD Ebay,zaznaczasz DHL a tu wyskakuje FEDEX

Klient dostaje powiadomieni o wysyłce FEDEXEM gdy zaznaczacie DHL,już nie mówią o kwiatakach typu wybór kuriera np "Szybka Paczka" lub Masterlink którzy nie istnieją od lat Tyle się od nas wymaga,tak gnoi a poprawić prosty błąd to nie łaska?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 145 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie z opcją "najlepsza oferta"

Dzień dobry, Zagraniczny klient poprosił mnie o włączenie opcji "Best offer". Doczytałam, że niestety w polskim interfejsie opcja ta jest niedostępna. Czy jest jakieś rozwiązanie, które mogę zaproponować oprócz obniżenia ceny "Kup teraz"? Serdecznie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 309 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay zabiera pieniądze pomimo że przedmiot został dostarczony

powodem tego jest tylko i wyłącznie to że przesyłka trwała za długo,według Ebay mam wpływ na pracę poczty USPS Zapoznałam się ze sprawą otwartą do tej transakcji i natychmiast sprawdziłam możliwości odwołania się od tej decyzji. Z przykrością informu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1479 Wyświetlenia
  • 16 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"PRE-SHIPMENT" w statusie USPS

Czy szanowny Ebay mógłby coś zrobić w tej kwestii aby kupujący nie zakładali masowo sporów? USPS od niedawno wprowadziło wielki napis "PRE-SHIPMENT" które zostały wysłane w Polsce ale jeszcze nie zostały zarejestrowane w USA.Gdyby przesyłka nie zosta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 444 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak ustawic - wyslac dopłate za towar kupującem

Witak kupujacy kupił rzecz i zapłaci przez pay ale chce doplacic i żebym mu wyslal drozszy Mam ustawic dopłate żeby zaplacil przez pay.Obecnie najprosciej to zwrócic pieniadze i niech kupuje nowe - ale kiedys musi byc pierwszy raz. dziekuje za odpowi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 99 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sklep w wielu krajach

Czesc Czy próbował ktoś z was wykupować substrykacje sklepu w kilku różnych krajach? Sprzedaję głównie do UK i USA. Sklep zakładame na stronie UK. Jak wiadomo nie da się edytować aukcji wystawianych na ebay USA w ebay UK, to samo dokładnie tyczy się ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z aukcją. Co robić?

Witam Serdecznie!Sprzedaję na ebay.pl bąki beyblade. W opisie zamieściłem ,że są one orginalne. I według mojej opini są. Kupiła je użytkowiczka z Niemiec...Po otrzymaniu paczki z tym stwierdziła ,że bąki są podrobione.Swoją pewność ma z jakiegoś foru...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 292 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przedstawicielstwo firmy w Niemczech

Posiadam działalność gospodarczą w Polse i chciałbym sprzedawać na ebay.de. Prześledziłem kilkanaście wątków nt. ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi czy dobrze myślę. Więc tak, planuję: -Rejestracje przedstawicielstwa mojej firmy w Niemckim ur...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 936 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań