Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zmiana lokalizacji na angielskim EBAY

Od kilku lat sprzedaję na niemieckim ebay i nie ma tam problemów z ustawieniem lokalizacji na Niemcy, gdzie faktycznie znajduje się sprzedawany przedmiot. Natomiast nie potrafię zmienić lokalizacji na angielskim serwisie. Jest to w ogóle możliwe , cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 244 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opadły mi ręce dostałem negatywa !

Nie będę się rozpisywał tylko napiszę w krótko.Klient kupił spodnie dżinsowe męskie i wystawione jako męskie oczywiście w prawidłowej kategorii. Opis dokładny czyli marka, model, fason "fit" kolor , dokładne wymiary w centymetrach wszystko jak należy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 277 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak możliwości wystawienia na zagranicznych ebay - wymogi na ebay.pl osiągnięte.

Witam wszystkich forumowiczów Dzisiaj mija 3msc od pierwszej zakończonej mojej aukcji jako sprzedającyposiadam powyżej 10 komentarzy od 10 różnych osób.Natomiast chcąc wystawić aukcję na ebay.com lub innym wyskakuje komunikat : You can't get started...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 896 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal - polskie konto w euro

Witajcie,mam pytanie.Przeprowadzilem sie z Niemiec do Polski i chcialbym wciaz korzystac z ebaya i paypala.Do tej pory mialem podane w paypalu niemieckie konto (zamknalem wyjezdzajac z Niemiec), teraz mam w Polsce konto w euro. Czy da sie podac w pay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 251 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Bezpłatne wystawianie (od czego zależą limity ) ?

Witam,od jakich kryteriów zależy liczba gratisowych wystawień w miesiacu. Na początku miesiąca jest ich trochę na ebay.com na ebay.de. Zmienia się to miesięcznie ale od czego to zależy. Czy bezpłatne wystawianie sumuje się na różnych ebay ?Podpowieci...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 131 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kamikadze cenowi

Czy w waszych branzach w ktorych handlujecie zdarzaja sie kamikadze cenowi. Chodzi mi o taki przyklad z Niemiec bo tu mieszkam:Cos koszuje 10.90 katalogowo, producent zaleca nie wiekszy rabat niz 10% od tej ceny ale nie nakazuje go bo nie moze rzecz ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 343 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kolejny wątek o tym jak Ebay rozstrzyga spory

kupujący odebrał przesyłkę 25 lutego.Urząd pocztowy 77 z trackingu znajduje się dokładnie na ulicy w adresie do wysyłki.Etykiety adresowe drukuje na drukarce etykiet,robię "kopiuj-wklej" z powiadomienia paypal więc o ŻADNEJ pomyłce nie ma mowy. http:...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 488 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ebay.de - błąd przy wystawianiu

Hej. Sprzedaje aktualnie 7 (siedem) przedmiotów na ebay.co.uk i ebay.de (łącznie na tych dwóch poratalach 7). Chcę wystawić ósmy na ebay.de ale wyskakuje mi na czerwono że sprzedaję już 10 i mam limit. Co to za błąd? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 303 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prowizja od kosztów wysyłki?

Witam,Dzisiaj, po miesiącu walki z ebay.pl, udało mi się sprzedać swój pierwszy przedmiot na ebay.com.Przedmiot został wystawiany z ceną startową $4 i za taką się sprzedał.Koszty wysyłki ustaliłem na $6, co po ostatnich podwyżkach poczty jest zrozumi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1319 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana ocen kupujących

Witajcie! otóż dostałem dzisiaj taką informację. Leider haben Sie das Verkaufslimit für diese Artikelart bereits erreicht. Daher können Sie 30 Tage lang keine Artikel dieser Art einstellen. Andere Artikelarten können Sie jedoch weiterhin einstellen. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 393 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Kto płaci za zwrot z Francji?

Witam,Sprzedaję we Francji, na eBay.frJak wygląda sprawa ze zwrotami z Francji? Jeśli klient zakupił towar i po otrzymaniu po prostu chce go zwrócić, bo jednak to nie jest to, bo mu coś nie odpowiada, bo się rozmyślił - ktp wtedy płaci za odesłanie t...

Autorzy z największą liczbą podziękowań