Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Kupujący mija się z prawdą co zrobić ?

Klient z USA zgłosił się do nas do sklepu stacjonarnego znalazł nas w necie czy nie sprzedamy mu poza ebay pary butów.Kupujący z USA kupił buty z wyższej połki. Dostał paragon nie chciał faktury. Zapłacił na PayPal.Odezwał się po otrzymaniu paczki i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 358 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawiam aukcje na ebay.co.uk - czy są one widoczne?

witam serdecznie, zaczynam wystawiać na ebay i chciałbym uzuskać informację od starych wyjadaczy czy moja pierwsza aukcja jest wystawiona prawidłowo, tzn chodzi mi o wysyłkę itp aby akcji była "widziana" i odwiedzana z góry dziękuję za pomoc pozdrawi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 167 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

konto przyblokowane

witajcie , mam problem od marca mam zablokowane konto na sprzedaż za granicą,nic nie mogę zrobić a zapytanie do ebay z proźbą kiedy będę mógł sprzedawać to kopiuj wklej...nawet raz jednej nie chciało się jednego wyrazu usunąć i wyszło "twoje wskaźnik...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 147 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż rzeźby ludowej a deklaracja CN22

Co mam wpsiać w deklaracji CN22 przy sprzedaży rzeźby (wartość: 60 zł, wykonana w 2014 roku) do USA? Zaznaczyć pozostałe i wpisać w opisie rzeźba ludowa (wyk. 2014) i wartość? Czy też mam sie wystarać o jakies specjalne papiery? Czy są jakieś specjal...

Zaczyna się....

Pierwszy negatyw: kupujący kupił przedmiot chyba wogóle nie przeglądając zdjeć przedmiotu. W nazwie jest napisane "Orange" a kupujący mówi, że jest to kolor "Pink" czyli różowy. Ktoś tu jest daltonistą..... Drugi negatyw: kupujący twierdzi, że: I re ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 150 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot na nasz koszt? Kogoś chyba....

Hello Andrew,(nazwa kupującego) let us know that something is wrong with (nazwa aukcji). As a result, they requested to return the item for a refund. Next steps:See the request details and be sure to reply to the buyer by 14 Oct, 2014. Starting on th...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 276 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

otwarta sprawa a płatność przelewem

Jeżeli klient otworzy sprawę a zapłacił za towar przelewem to jest ona wliczana do problemów ? wydaje mi sie że tak jednak nie ma możliwosci przekazania takiej sprawy do rozstrzygniecia ebayowi. Jak wogóle zamkąć taką sprawę ? mam jedną od 17 wrz i n...

Przewaga Niemca nad Polakiem

Witam wszystkich, przepraszam za trochę przewrotny tytuł Napiszcie proszę jaka jest przewaga niemieckiego sprzedawcy sprzedającego/oferującego swoje produkty na ebay.de nad polskim sprzedawcom operującym na ebay.pl i robiacym opisy swoich aukcji po n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 214 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay-Garantie

Witam serdecznie,Jako, iż w przyszłości zamierzam sprzedawać swój towar na niemieckim ebayu, mam pytanie dotyczące Ebay-Garantie.Co to właściwie jest ? (oczywiście zdaje sobie sprawę, że to jakaś dodatkowa gwarancja),po co to jest?czy przez to zwięks...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 764 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Austria - jak monitorować list polecony?

Hej.Wysłałem 2 polecone do Austrii. Jest trochę komplikacji ale o tym nie chce pisać...Powiedzcie mi kochani jak monitorować polecone w Austrii?17track pokazuje po wylocie paczki z Polski nicość a poczta austriacka nic nie znajduje...Pomożcie 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 423 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Złoty zegarek

Chciałbym sprzedać pamiątkę po dziadku, złoty zegarek marki minerva Najlepszą cenę uzyskam za granicą. Mam dwa pytania:Jak dotrzeć do klientów zagraniczntych, na Ebay.com jest kategoria minervaw zegarkach, a na polskim nie. Czy niemiecki, angielski i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 458 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Martwię się o naszą Polonię w Niemczech

Martwię się o naszych rodaków w Niemczech. Martwię sie o nich bo z nimi coraz gorzej się dzieje.Jest z nimi tak żle, że zapomnieli języka polskiego w piśmie. Nie ma na ebay.de telefonu bo chętnie bym zadzwonił.Twierdzę tak gdyż 80% aukcji mam wystawi...

Autorzy z największą liczbą podziękowań