Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Płatność za wysyłkę - jedna z kilku aukcji

hej.Mam problem bo nie wiem jak zrobić płatność za wysyłkę kilku przedmiotów z kilku aukcji w jednej paczce.Na allegro jest to fajnie rozwiązane a tutaj nie widze takich opcji. Chodzi mi o ebay.com, ebay.de, ebay.co.uk.Chciałbym aby kupujący z kilku ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 144 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mam 3 sprawy nierozwiązane przez sprzedającego,oto one

Sprawy zamknięte i nierozwiązane przez sprzedawcę w bieżących wynikach (3) dla Program dla Najlepszych Sprzedawców w USA (12 miesiące(ęcy): 01/11/13 - 31/10/14) http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=RR645435851PL Kupujący nie odebrał przesyłki c...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 204 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Niewidoczne ukcje wystawione na Ebay.com

Witam.Wystawiłem dzisiaj kilka przedmiotów na Ebay.com, lecz są one niewidoczne. Obojętnie, czy sprawdzam na rzeczonym Ebayu, na poskim, czy każdym innym. Gdy wejdę w mój login i wybiorę opcję "pokaż przedmioty na sprzedaż" czyli z poziomu innego uży...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1528 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay nie liczy się ze sprzedawcami i naraża nas na straty i nerwy.

To nie jest uczciwe i nie jest etyczne ze strony ebay.Mam trzy spory odnośnie nieodebranych przesyłek do USA.Czały czas mam spór i zaplokowane pieniądze bo kupujący niby nie odebrał.W korespondencji wynika, że odebrał i USPS pokazuje też, że odebrane...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 271 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie dot. komentarzy

Witam serdecznie,Chciałbym uzyskać informacje na temat wystawianych opinii, mianowicie.1. Jeżeli kupujący zakupił ode mnie 2 przedmioty na dwóch różnych aukcjach i wystawił pozytywną opinie, to jak to jest interpretowane przez ebay ?Czy jest to liczo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 314 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący zmienił adres wysyłki / spór/ sprawa przegrana

A wiec tak, kupujacy kupil przedmiot zaplacil i wyslal wiadomosc ze chce towar na inny adres, oczywiscie sie zgodzilem. po jakims czasie otworzyl spór ze nie otrzymal przedmiotu a wiec jak zawsze w centrum sporow przedstawilem nr sledzenia i po 10 dn...

BRAK BEZPIECZEŃSTWA SPRZEDAJĄCEGO !!!

WIADOMOSĆ do customers help pl : " TAK CUSTOMERS HELP ZEZWALA NA WYSTAWIANIE UZYTKOWNIKOM KOMENTARZY NEGATYWNYCH, W PRZYPADKU DOSTANIA POPRAWNEJ CZESCI BEZ ZADNYCH KONSEKWENCJI ""SPRZEDAWCA NIE POSIADA ZADNEJ OCHRONY" mozna dostac negatwna opinie za ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 182 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Anulowanie transakcji na prośbę kupującego

Jak w temacie. Kupił zapłacił i na drugi dzień mail, że chce anulować tansakcje bez podania przyczyny (towar nie wyslany ).Jak to technicznie zrobić aby dostać zwrot prowizji od eBay, co musze zrobić. Jakie kroki wykonać. Oddaje mu pienieniądze z Pay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5612 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak się obronić przed oszustami czy jestesmy na spalonej pozycji ?

Kupujący z Francji 10.10.2015 kupił buty w rozmiarze US-12 i takie na 1000% zostały wysłane.Dziś dostalem maila w, którym tak mnie obechał a tak naprawdę to pojechał po mnie jak po łysej kobyle przepraszam kobyłę ona niczmu winna, stasząc negatywem i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 361 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Dwa pytania jak mogę.

Jaki czas jest od otrzymania faktury z ebay do jej zapłaty ? Nie mam ustwionego automatu.Faktura przychodzi około 3-4 każdego miesiąca. Ile jest max czas aby ją bez konsekwencji zapłacić. No i drugie.Jaki czas jest na odblokowanie na PayPal pienienię...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 247 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nr przesyłki został podany i zweryfikowany przez przewoźnika

Hej,chciałem Was sprzedawców zapytać o ten wskaźnik we wskaźnikach sprzedawcy. Nr przesyłki został podany i zweryfikowany przez przewoźnika Jest to wskaźnik dla USA. Podczas gdy wpiszecie "Poczta Polska" nie wlicza Wam się do wskaźnika bo poprostu eB...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 211 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Kupujący nie podał imienia i nazwiska

Hej,właśnie miałem jednego kupującego z UK, który w adresie dostawy nie podał swojego imienia i nazwiska. Napisałem do niego wiadomość, żeby to zrobił a on odpisał, że "zapłacił 3 dni temu" (kupił w piątek wieczorem) ale oczywiście swoich danych nie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 365 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! blokada sprzedaży

dziś dostałem taką wiadomość: Możliwość wystawiania na eBay.pl z opcją wysyłki za granicę oraz możliwość wystawiania w zagranicznych serwisach eBay została trwale zablokowana z powodu niespełnienia minimalnych wymagań dotyczących standardów obsługi k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 528 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Czy kupujący chce mnie nabic w butelkę ?

Po krótce bo nie chcę Was zanudzać ale co byście zrobili ?Klient z Peru w sumie nie ma to znaczenia ale...Kupił dwa przedmioty jedną z ebay.de drugą z ebay.com. Zapłacił osobno. Ja mu wysłałem obie rzeczy jedną wysyłką.Po 1.5 miesiąca nałozył spór, ż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 244 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań