blokada sprzedaży

dziś dostałem taką wiadomość: Możliwość wystawiania na eBay.pl z opcją wysyłki za granicę oraz możliwość wystawiania w zagranicznych serwisach eBay została trwale zablokowana z powodu niespełnienia minimalnych wymagań dotyczących standardów obsługi klienta, dlatego prosimy o zaakceptowanie naszej decyzji.

 

 

 

co to oznacza?

że nie będę mógł już nigdy sprzedawać na ebay.com?

dodam że za miesiąć w skaźnikach globalnych będę powyżej standardów

czy jest coś co moge zrobić poprawić nie wiem odpokutować żeby móc sprzedawać na ebay.com?

ponieważ na pl nie ma nawet kategorii przedmiotów których chciał bym sprzedać

 

POMOCY!!!!!!

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

blokada sprzedaży

z tego konta raczej juz nie posprzedajesz chyba ze ebay ci wybaczy 🙂 pamietac nalezy ze jak jedno konto jest zablokowane to inne tego samego sprzedawvy tez.  pisz do nich a nóż ci odblokuja napisz tez do ebay.com 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

blokada sprzedaży

a ile masz sprzedanych produktów w ostatnim miesiącu ? tch ich głupich standardów to polowa sprzedawcow nie spelnia

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

blokada sprzedaży

od kwietnia mam 0

ponieważ jak mówie nie moge sprzedawać na ebay.pl ponieważ maluje recznie figurki i w polskim ebay nie ma nawet takiej kategorii wiec wszystko szło na allegro/ebay.com lecz miałem 9 problemów. i mnie zblokowali . Pytałem się w kwietniu kiedy bede mógł sprzedawać na ebay.com

w centrum , odpowiedzieli że w listopadzie, wiec dałem sobie spokuj , sprzedawałem na allegro i na forum figurki ,a ebay olałem sobie całkiem.

teraz jak zbliża się listopad pytam się ich jak z kontem .

I nagle blokda całkowita

zrobiła się kupka tych figurek bo na allegro schodzi mało a na forum jeszcze mniej

co radzicie, co dalej robić jest problem , a ebay odpisuje mi kopiuj wklej  i to czesto po 48-72 godzinach!

 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

blokada sprzedaży

z tego konta raczej juz nie posprzedajesz chyba ze ebay ci wybaczy 🙂 pamietac nalezy ze jak jedno konto jest zablokowane to inne tego samego sprzedawvy tez.  pisz do nich a nóż ci odblokuja napisz tez do ebay.com 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

blokada sprzedaży

ale coś trzeba spełnić żeby odblokowali czy poprostu pisać?

 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź