Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Uszkodzony towar

Witam. Wysyłając lalkę z polski było wszystko ok, nie było żadnej wady z opakowaniem ani lalką. Tymczasem piszę do mnie dziś kupujący iż pudełko plastikowe jest uszkodzone i żąda małego zwrotu pieniędzy. Co ja mam zrobić w takiej sytuacji? Zapewniam ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 311 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przerąbany okres

Paczki giną korespondencja przez formularz z kupującym paczka amba a ebay przyznaje rację kupującemu i zwraca pieniądze.No w plecy kilkaset złotych.Nie ma towaru nie ma pieniędzy. Mowa o USA\Mam do Was pytanie czy jest mozliwy taki adres w IrlandiiBr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 251 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niesprawiedliwa opinia polozyla cala sprzedaz

Witam.29 klientka z UK kupiula u mnie przedmiot. 6 grudnia w wekeend pisze do mnie maila, gdzie jej towar i OD RAZU wystawia negatywa. Po wymianie kilku maili, oddalem bez problemu kase. Wyslalem prosbe o zmiane opini, jednak kupujacy ja odrzucil Pro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 667 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wesołych świąt !!!

Drodzy sprzedający! Jak najwięcej sprzedanych przedmiotów.Jak najwięcej pozytywnych komentarzy.Jak najwiecej zadowolonych klientów.Jak największego kursu na Paypalu.Jak najmniej neutrali i negatywów.Jak najmniej spraw otwartych.Jak najmniej stresu. W...

estocks.png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 270 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący żąda zwrotu pieniędzy ebay.com

Mam problem z kupującym z ebay.com babka wylicytowala torebke typu ~`vintage` zaplacila paypalem torebke wyslalem poleconym poczta polska 22 listopada paczka szla 5 dni wysylka byla gratis na moj koszt 50 zlotych!dzisiaj 16 grudnia babka otwiera mi s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 925 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

W jaki sposób usunąć numer przesyłki

Jak w temacie. Błędnie wpisałem numer nadania przesyłki. Szybko, szybko no i popierniczylem.Jak usunąć numer przesyłki nie mogę wpisać prawidłowego bo wyskakuje informacja czerwonymi "BUKFAMI" :Numer nadania przesyłki zarezerwowany jest innej transak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 186 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Ostatnio cos mam pod górkę i takie oto pytanie.

Klient kupił dwie paty butów. Oczywiście wszystko ok zapłacił i w ten sam dzień wysłalismy buty.Buty sprawdzzam zawsze przed wysłaniem. Dla świętego spokoju.Pisze do mnie, że otzymal buty brudne twierdzi uzywane maja jakieś plamki i coś tam z paskiem...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 325 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zwrot podatku VAT

Nie wiem jak się mylę to niech mnie mądrzejsi koledzy poprawią.Płacąc faktury za sprzedaż na eby pieniądze idą do Luxemburga tak jest na fakturze. Podatek na fakturze jest 15%Jak to jest ze zwrotem VAT ? Jak to się liczy.Czy należy się zwrot podatku ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1402 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z usunięciem limitów sprzedaży 500$/10 szt. na ebay.com

WitajcieJestem nowym użytkownikiem ebay.com. Prowadzę aktywną sprzedaż od 4-5 miesięcy, udało mi się zgromadzić te 10 pozytywnych opini potrzebnych do zdjęcia limitów sprzedaży. Teraz pytanie, jak te limity zdjąć? Czytałem, że zostają one zdjęte auto...

Ustawienie wysyłki. Pilne

Gdzie robię błąd.Klient chce aby paczka doszła do niego na 23 grudnia ( Niemcy )Pocztą Polską priorytetem nie dam mu gwarancji w tym okresie. Nie będę ryzykował.Zaproponowałem mu EMS to max 4 dni robocze.Jednak za groma jak zaznaczam opcję UE nie wys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 206 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z banem

Witam. Mam firmę w Polsce a także znajomych co mają swoją firmę w UK. chcą sprzedawać nasze rzeczy w UK ale po wystwieniu jedej aukcji otrzymali bana.. Podobno już nigdy nie będa mogli sprzedać na ta firmę rzeczy na ebaya czy to możliwe?Podobno chodz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 257 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie sprzedaży do Australi

Witam. mam następujący problem. Sprzedałem do Australii dwie drewniane rzeźby ludowe, jednak okazało się, że tam nie wolno wwozić przedmiotów z drewna, a przynajmniej jest wielkie ryzyko, że zatrzymają na granicy.Jaki powód wpisać przy anulowaniu tra...

zniżki od ceny końcowej na ebay uk

Witam wszystkichCzy sprzedajac na ebay.uk mogę mieć w jakiś sposób zniżki na prowizję od ceny końcowej czy musiałbym przenieść działalność do UK?...lub zarejestrować się na nowo na ebay.uk z adresem na wyspach?mam status pozwalający na zniżki ale z t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 234 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań