Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedaz na roznych ebayach

Witam ! Od jakiegos czasu mam konto odblokowane na sprzedaz zagraniczna. Dokladnie nastawiony jestem na ebay.de. Mam juz wystawione te 40 przedmiotow... Problem polega na tym ze slyszalem ze od 100 przedmiotow/sztuk ebay.de blokuje wystawianie aukcji...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 802 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Magazyn towaru w Niemczech

Witam, Sprzedaję głównie do Niemiec na ebay.de. Mam teraz możliwość u znajomego, który mieszka w Niemczech ustawić mały magazyn towaru. Wizja jest taka, że zostawię u niego kilka sztuk towaru i w momencie, gdy coś sprzedam, dam mu instrukcje przekaza...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 405 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomocy ręce opadaja

Witam kupujacy kupil przedmiot - nie zaplacił - i chcial anulowac transakcję - odpisalem ze ze wzgledu na statystki nie mogę dalej wystapiłem o zwrot prowizji bo nie zaplacił - zwrot przyznano a teraz wystawil mi negatywa i co robić 9 poprzez formula...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 197 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka poza UE jak z cłem

Witam Proszę doradzcie mi jak to jest z wysyłką paczki poza UE, wysyłka paczki ważączej około 4-7 kg. Myślałem wysyłke pocztą polską chyba tym kurierem EMS bo GE ma tylko do 2kgMam działalność i na towary które sprzedam wystawie faktóre vat marża, bo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 272 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie kodow rabatowych

Witam ! Czy sprzedawanie kodow rabatowych na ebayach jest legalne ? Czy moze mi ebay usunac aukcje ? Jak zaargumentowac w aukcji ze np " Zgodnie z prawem Unii europejskiej sprzedawanie kodow rabatowych nie jest zabronione... ". Chcialbym zrobic cos t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 129 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż do Europy jak to najlepiej zrobić

Mój biznes z ebay zaczął się jakiś rok temu. Zacząłem coś tam sprzedawać bardzo drobno na ebay.pl ale moje losy się tak potoczyły ze założyłem DG  I teraz tak sobie myślę że chce rozwinąć handel na Europę oraz świat ale na razie UE. Sprawa ma się ta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 228 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Etykietka zwrotna.

Kupujacy chce zwrocic towar. Chce odemnie etykietke zwrotna. Pytanie co to jest i z czym to sie je? Kupujacy jest z UK. pozdrawiamMIX-NET

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1094 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozpoczęcie sprzedaży ebay.co.uk / dodawani zdjęć i inne pytania.

Witam, Dziś planowałem wystartować ze sprzedażą towaru na angielskim ebayu, niestety mam parę problemów. Czy mogę wystawiać aukcje z ebay.pl na rynek angielski, tak aby były one widoczne na ebay.co.uk ? Czy lepiej robić to bezpośrednio z ebay.co.uk ?...

Uszkodzenie paczki przez kuriera a regulamin

Znalazłem u kilku niemieckich sprzedawców taki zapis w regulaminie6.2. Soweit Sie Verbraucher sind ist gesetzlich geregelt, dass die Gefahr des zufälligen Untergangs und der zufälligen Verschlechterung der verkauften Sache während der Versendung erst...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 189 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Global Expres- niedotrzymanie terminu

na stronie polskiej jest wykaz terminów,za niedotrzymanie terminu poczta wypłaca odszkodowanie 20 zł.Dostałem już odszkodowanie i chyba 10 kolejnych jest w toku.Czas liczy się nie od momentu wysłania ale od momentu zarejestrowania w kraju przeznaczen...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 251 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay Australia okradł mnie na 630 zł

kupujący przed założeniem sporu próbował wyłudzić pieniądze,założył spór podając powód że dostał podróbkę,argumenty były kłamliwe,jeden z nich "drewniana rączka sprawia wrażenie plastikowej" Przekształciłem spór w roszczenie,Ebay zadecydował że kupuj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 157 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący po zakupie chce zrezygnować z transakcji.

Jak w temacie. Kupił 3.01.2015 dziś napisał, że kupił sobie buty gdzieś indziej i chce zrezygnować z transakcji.Chce zwrotu wpłaconych pieniędzy.Jak to zrobić aby nie było do z mojej winy ? Nie ma odosnika rozwiąż problem a zakupu dokonał na ebay.de....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 191 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

co mam robić??

Witam to znowu ja.Załączyłem na dole zdjęcie i mam pytanie do Was czy to jest właśnie ten spór czy zwykła droga do ugody? Moje problemy to:1. Proszę gościa o zdjęcie rozwalonego pudełka i nic takiego nie otrzymałem. Jeśli to jest spór to czy można ta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 119 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań