Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Faktura za towar VAT 0 - gdzie nip ???

Witam Jeśli kupi u mnie firma z UE to moge wystawic fakture VAT 0 , gdzie znajde numer NIP firmy kupujacej - nigdzie go nie ma, zawsze musze kupujących o niego pytac czy mam gdzieś szukać , może gdzieś na ebayu go znajde, a wogule mge gdzieś sprawdzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1331 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kompendium (nie)Wiedzy przy sprzedaży poprzez eBay

Witam przymieżam się do rozpoczęcia sprzedaży na eBay.com Ebay.co.uk oraz eBay.de Mam kilka pytań i problemów z tym związanych.1. Założyłem konto na ebay.pl obecnie jestem na etapie zbirania komentarzy, po spełnieniu wszytskich warunków będzie możliw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 806 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Poszukuję osoby która sprzedaje na ebay.de

Witam, Poszukuję osoby która sprzedaje na ebay.de bądź posiada stosowną wiedzę w tym zakresie. 1) Jak rozpocząć sprzedaż2) Założenie firmy w Niemczech ( aby podnieść sprzedaż ) Czyli wszystkie elementy potrzebne do profesjonalnego zajęcia się tematem...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 830 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Eksport poza Unię Europejską do USA, Rosji, odprawa celna

Ostatnio sprzedajemy za granicę poza Unię Europejską i wymagało to pewnego wysiłku aby legalnie jako firma odprawiać paczki i je TANIO wysyłać. Ponieważ sami wiemy jaki to ciężki temat postanowiliśmy uruchomić stronę: http://ie515.110mb.com/ Napisali...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1138 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal -straszny kurs

Witam, Od kilku tygodni handluję na zagranicznych eBay'ach. Interes zaczął się "rozkręcać", a mi zaczęl przeszkadzać złodziejskie kursy walut PayPala. Czy ktoś zna sposób na ominięcie przeliczania walut w tym serwisie? Pozdrawiam, Mateusz Osiwalski

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 31565 Wyświetlenia
  • 20 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy e-bay łamie prawo nie oddając prowizji za niesprzedany towar?

E-bay mimo, że w Polsce jest gościem, zachowuje się jak ktoś któremu wszystko wolno.Czekam na odpowiedz, jakim prawem pobierają prowizję w przypadku kiedy do sprzedaży nie doszło. Napisali po 3 prośbach, że nie będą już odpowiadać na te pytania.Sprze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 539 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Spór z kupującym i zablokowane środki

Witam, mam takie pytanie sprzedałem coś na ebay.pl kupił to koleś z Niemiec niestety przesyłka gdzieś zaginęła, żałożył mi on spór na Niemieckim ebayu i zablokowali mi środki na moim koncie PayPal, jak zwrócę mu pieniądze przez tą opcję tutaj - http:...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 391 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicę - podstawowe pytania

Witam, poczytałem trochę wątków na forum i rodzą się następujące pytania 1. Czym najlepiej wysłać za granicę ( z Polski do reszty Europy, Ameryki Północnej ) małą paczkę waga do 2 kg. Dosyć duża wartość 1000 zł. Chodzi o to żeby było to w bezpieczny ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 700 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do Rosji

Witajcie,czy coś się zmieniło w wysyłce do Rosji jeżeli chodzi o czas dostawy?Bo ostatnio moje przesyłki szły po 2 miesiące Pocztą Polską. Jak jest teraz? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 524 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka zatrzymana przez urząd celny w Madrycie.

Witam, 17 października Urząd Celny w Madrycie zatrzymał mi przesyłkę wysłaną do klienta. Od tego czasu nie ma żadnych informacji na temat tego co się dzieje z przesyłką . Nie mogę też znaleźć telefony do UC . Kupujący otworzył spór i pewnie za chwilk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 397 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwiększenie wiarygodności - ?? Zmiana lokalizacji

Sprawa wygląda tak Planuje zwiekszyć sprzedaz mooich towarów na abay.comJuż troche tu jestem i sie wiele nauczyłem jak wygląda mentalność potencjalnego klienta - najczęściej z USA Obserwowałem innych sprzedawców z mojej branży i zauważyłem że bardzo ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 437 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.de pobiera 2 razy prowizję od wysyłki na jednej aukcji

Witam, mam taki problem: 1 kupujący kupił u mnie 4 przedmioty na 1 aukcji ale z opcją wyboru rodzaju (2 sztuki jednego typu i 2 sztuki drugiego typu). Kupujący z niewiadomego mi względu zapłacił 2 razy za przesyłkę, osobno dla każdych 2 sztuk z wybra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 751 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay UK caly czas nalicza mi jakiś podatek...

Cześć, mieszkam w Anglii, założyłem konto na ebayu angielskim by sprzedać rower. Wystawiłem go, sprzedałem za 414funtów, klient wpłacił mi pieniądze na paypala, ebay zabrało jakiś tam podatek od sprzedaży (14 funtow a po jakimś czasie dodatkowo 70fun...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 203 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań